لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

هدست واقعیت افزوده اپل نیمه‌ی دوم ۲۰۲۳ روانه بازار می‌شود

هدست واقعیت افزوده اپل نیمه‌ی دوم ۲۰۲۳ روانه بازار می‌شود

مدت‌ها است که شایعات مختلفی در مورد هدست واقعیت افزوده اپل منتشر شده است و بسیاری از طرفداران محصولات کوپرتینویی‌ها منتظر انتشار این محصول به بازار هستند. اما حالا گزارش‌های منتشر شده نشان داده که عرضه‌ی این محصول زودتر از نیمه‌ی دوم ۲۰۲۳ بعید به نظر می‌رسد.

در طول دو سال گذشته «مینگ چی کو» تحلیل‌گری که با انتشار پیش‌بینی‌های مختلف از شرکت اپل به شهرت رسیده بود، حرف‌های زیادی از هدست واقعیت افزوده اپل منتشر کرده‌ بود که تا به امروز هیچ یک از آن‌ها از طرف منابع رسمی شرکت اپل تایید نشده است. او تا پیش از این ادعا کرده‌ بود که اپل تا پایان ۲۰۲۲ اقدام به رونمایی و عرضه‌ی هدست واقعیت افزوده‌ی خود می‌کند، اما او بعدها حرف از تاخیر در تولید هدست اپل زد.

اما حالا این تحلیلگر ادعا کرده که هدست جدید شرکت اپل قرار است در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۳ میلادی آماده‌ی عرضه به بازار شود. مینگ چی کو ادعا کرده که تولید انبوه قطعات هدست واقعیت افزوده اپل قرار است در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۳ آغاز شود و پس از آن با آغاز فرایند اسمبل کردن و راه اندازی خط تولید، این محصول در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۳ آماده‌ی عرضه به بازار جهانی خواهد شد.

البته مینگ چی کو در مورد تاریخ رونمایی از این محصول ابراز شک کرده است و ادعا کرده که اپل حتی ممکن است تا پیش از پایان یافتن سال ۲۰۲۲ میلادی از این محصول رونمایی کند. گفتنی است که کمتر از یک ماه تا پایان سال ۲۰۲۲ باقی مانده است.

از طرف دیگر این تحلیلگر حدس زده که شرکت اپل احتمالا رونمایی از این محصول را به کنفرانس WWDC 2023 موکول خواهد کرد؛ این کنفرانس به طور معمول هر ساله در تابستان (ماه ژوئن) برگزار می‌شود، البته مینگ چی کو ادعا کرده که رونمایی از هدست واقعیت افزوده اپل به شرطی در کنفرانس WWDC 2023 رخ خواهد داد که این شرکت بتواند تا پایان ژانویه‌ی ۲۰۲۳، یعنی کمتر از دو ماه دیگر فرایند اسمبل را شروع کند و قطعات اولیه‌ی این محصول در تیراژ بالا آماده‌ی تولید شده باشند.

بر اساس شایعات و ادعاهای مطرح شده در گذشته، هدست واقعیت افزوده‌ی اپل قرار است به عنوان یک محصول جانبی برای آیفون آماده‌ی عرضه شود که همانند اپل واچ با اتصال به تلفن هوشمند آیفون می‌تواند امکاناتی پیشرفته و را در اختیار کاربران قرار دهد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420