لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

کاهش فروش آیفون به دلیل مشکلات تولید

کاهش فروش آیفون به دلیل مشکلات تولید

گزارش‌های مالی اطلاعاتی ناامیدکننده را در مورد فروش آیفون‌ها ارائه داده‌اند. برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که به زودی عرضه تلفن‌های هوشمند ایفون در بازار جهانی با وجود پشتیبانی این محصولات از جدیدترین فناوری‌های ممکن کاهش پیدا خواهد کرد.

بر اساس گزارش منتشر شده توسط موسسه Wedbush شرکت اپل با مشکلات زیادی در زمینه عرضه آیفون‌ها برای چند ماه اینده مواجه خواهد شد. در ژوئن سال جاری و سه ماهه آغازی آن شرکت اپل در زمینه تامین برخی از قطعات با مشکل تولید آیفون مواجه می‌شود. از چند ماه پیش روند توسعه و عرضه قطعات آیفون توسط کارخانه‌های چینی متوقف شده است. دولت چین بسیاری از کارخانه‌ها را تعطیل کرده است و به دلیل شیوع ویروس کرونا نیز معلوم نیست که این تعطیلی تا چه روزی ادامه پیدا خواهد کرد.

با توجه به این موضوع شرکت اپل ممکن است در روند توسعه و عرضه محصولات خود چالش‌های زیادی داشته باشد و این موضوع روی روند تولید آیفون بیشتر از گذشته تاثیر می‌گذارد.

نزدیک سه هفته پیش  گزارش خبرگزاری Nikkei اعلام کرده بود که شرکت اپل فرایند اسمبل و تولید آیفون‌ها را متوقف کرده است. این رویداد در طول ده سال گذشته و حتی در دوره شیوع ویروس کرونا بی‌سابقه بوده است. Nikkie اعلام کرده که شرکت اپل به دلیل محدودیت‌های ایجاد شده بر سر تولید قطعات در شرکت‌های عضو زنجیره تامین و محدودیت‌های مربوط به تولید انبوه محصولات در کشور چین، تصمیم به انجام چنین کاری کرده است.

این خبرگزاری البته تاکید کرده که فرایند تولید انبوه آیفون‌ها صرفا برای «چند روز» متوقف می‌شود و پس از آن شرکت اپل فرایند تولید این محصولات را از سر خواهد گرفت. این خبرگزاری توضیح داده که شرکت اپل همواره بر اساس میزان تقاضا در بازار اقدام به تولید محصولات خود می‌کند. در این میان، کاهش تقاضا به میزان غیرعادی در طول چند هفته گذشته منجر به توقف تولید این محصولات شده است.

حال این موضوع در حال شدت گرفتن است و مشکلات زیادی را برای کسانی که تمایل به خرید آیفون‌های جدید دارند ایجاد خواهد کرد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420