لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

تلگرام به زودی محتوای اشتراکی و پولی ارائه می‌دهد

تلگرام به زودی محتوای اشتراکی و پولی ارائه می‌دهد

پیام‌رسان تلگرام تصمیم دارد تا در آپدیت بعدی خود تغییرات ویژه‌ای را برای کاربران ایجاد کند. یکی از این تغییرات ویژه امکان دسترسی به محتوای اشتراکی و پولی است.

پاول دورف مدیرعامل اجرایی تلگرام به تازگی این موضوع را در کانال رسمی خود منتشر کرده است که طی آن مشخص شده که کانال‌هایی که بیش از هزار نفر دنبال‌کننده داشته باشند، از این پس می‌توانند به جای تبلیغات محتوای خود را به صورت اشتراکی به فروش برسانند.

از طرف دیگر کاربرانی که تعداد زیادی از کانال‌های بیش از هزار نفر عضو را دنبال کنند، دیگر تبلیغاتی را مشاهده نمی کنند و به جای آن ممکن است برای مشاهده برخی از محتوای در حال انتشار مجبور به پرداخت هزینه اشتراک باشند. البته این موضوع به انتخاب کاربر خواهد بود و درصورت عدم تمایل برای پرداخت حق اشتراک می‌تواند محتوای تبلیغاتی را مشاهده کند.

دورف اعلام کرده که این تغییرات تا پایان ماه جاری میلادی اعمال خواهد شد و کاربران می‌توانند با پرداخت هزینه اشتراک نه چندان گران قیمت به محتوای پریمیوم این پیام رسان دسترسی داشته باشند.

دورف همچنین اطلاعاتی در مورد تغییرات اعمال شده در گروه‌های بزرگ نیز ارائه داده است. بر اساس این اطلاعات، قرار است صاحبان گروه‌های دارای تعداد اعضای بالا امکان درآمدزایی از طریق تولید محتوا را نیز داشته باشند.

تلگرام در تلاش است تا از طریق ارائه این امکانات، شانس بیشتری برای کسب درآمد تولیدکنندگان محتوا ایجاد کند. با توجه به این موضوع به نظر می‌رسد که مدیرعامل تلگرام می‌داند که اساس و پایه جذب مخاطب و کاربران بیشتر روی تولید محتوای بهتر سوار است و از همین طریق در تلاش است تا شانس بیشتری برای کسب درآمد تولیدکنندگان محتوا ایجاد کند تا محتویات درونی این پیام‌رسان با کیفیت بهتری منتشر شوند.

از طرف دیگر تلگرام از طریق نمایش تبلیغات درآمد بیشتری نیز کسب خواهد کرد و این موضوع باعث می‌شود تا توسعه‌دهندگان این پیام‌رسان امکانات بهتری برای توسعه نسخه‌های جدید در اختیار داشته باشند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420