لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اطلاعاتی از رابط کاربری هدست اپل در یک پتنت جدید فاش شد

اطلاعاتی از رابط کاربری هدست اپل در یک پتنت جدید فاش شد

اپل به تازگی یک پتنت پیچیده مرتبط با رابط کاربری گرافیکی هدست خود را به ثبت رسانده در مورد  تعامل با محیط‌های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی توضیح می‌دهد.

اخیرا اداره ثبت اختراع و علائم تجاری آمریکا، به طور رسمی یک پتنت اپل را برای سیستم‌های کامپیوتری بر مبنای واقعیت افزوده و مجازی به ثبت رسانده که در مورد تعامل با محیط‌های واقعیت افزوده و مجازی به دستگاه‌های الکترونیکی محدود نمی‌شود.

پتنت ثبت شده اخیر مربوط به سال ۲۰۱۷ بوده و یکی از پیچیده‌ترین پتنت‌های اپل در این حوزه فناوری تا به امروز بوده و این پتنت به تازگی مورد تایید قرار گرفت.

اطلاعاتی از رابط کاربری هدست اپل در یک پتنت جدید فاش شد

این اختراع اپل مربوط به سیستم‌های کامپیوتری با روش‌ها و رابط‌های کاربری‌ پیشرفته و برای تعامل با محیط‌های واقعیت افزوده و مجازی است. این روش‌ها و رابط‌های کاربری به‌ طور اختیاری جایگزین یا تکمیل‌کننده روش‌های قراردادی برای تعامل با این‌گونه موارد است.

این روش‌ها و رابط‌ها می‌توانند تعداد، گستردگی و ماهیت ورودی‌های ارسالی از یک کاربر را کاهش داده و رابط کاربری انسانی کارآمدتری را فراهم می‌کند؛ این روش‌ها به خصوص برای دستگاه‌های دارای عملکرد مبتنی بر باتری و رابط‌های فیزیکی موجب حفظ انرژی و افزایش زمان شارژ باتری می‌شوند.

در هدست‌های امروزی، معمولا یک دستگاه دسکتاپ امکان پردازش‌های گرافیکی و مرکزی را برعهده دارد و هدست به طور مداوم به آن متصل باقی می‌ماند. علاوه بر این در برخی از اوقات می‌توان از یک کامپیوتر لپ تاپ نیز برای بهبود قابلیت حمل این هدست‌ها استفاده کرد.

گفتنی است که کاربر می‌تواند از طریق یک کنترل از راه دور و یک سطح حساس به لمس در هدست، با محیط تعامل داشته باشد.

در خلاصه پتنت اپل به مواردی اشاره شده که تحت پوشش این اختراع قرار می‌گیرد. به عنوان مثال: یک سیستم کامپیوتری می‌تواند محیط واقعیت افزوده را نمایش دهد یا حداقل یک بخش از میدان دید یک یا چند دوربین را که شامل یک شئ فیزیکی مرتبط است را نشان می‌دهد.

 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420