لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

 امکان ارسال ری‌اکشن به واتساپ مک اضافه شد

 امکان ارسال ری‌اکشن به واتساپ مک اضافه شد

واتساپ در حال کار کردن برای معرفی قابلیت جدید ری‌اکشن شبیه آی‌مسیج در نسخه اپلیکیشن واتساپ مک است که هنوز برای آزمایش‌کنندگان بتا قابل دسترسی نشده است.

در وب‌سایت معتبر WABetaInfo قابلیت ری‌اکشن به واتساپ در مک مشاهده شده است، گرچه اخبار مرتبط با این ویژگی تاکنون منتشر نشده، اما این نشریه دیجیتالی اسکرین‌شاتی از آن به اشتراک گذاشته که نحوه کار کردن آن را نشان می‌دهد.

ری‌اکشن به پیام‌های واتساپ مک با انتخاب بین شش ایموجی امکان‌پذیر است، اما این وب‌سایت گفته که دکمه ری‌اکشن همواره قابل مشاهده نیست، زیرا کاربر باید نشانگر را به چت یا پیام گروهی نزدیک کند تا دکمه نشان داده شود. هنگامی که کاربر دکمه ری‌اکشن را فشار دهد، می‌تواند به پیام ری‌اکشن نشان دهد.

WABetaInfo می‌گوید این قابلیت هنوز در حال توسعه است و به همین دلیل برای آزمایش‌کنندگان بتا قابل دسترسی نیست، گرچه ممکن است زمان زیادی طول نکشد که کاربران این قابلیت را تجربه کنند.

طبق گزارشی که قبلا این وب‌سایت منتشر کرده بود، کاربران می‌توانند به یک پیام خاص یکبار ری‌اکشن نشان دهند که محدود به شش ایموجی خواهد بود. اخیرا شکلک‌هایی مثل Like، love، laugh، Surprised، Sad و Thanks قابل دسترسی شده است.

هنوز معلوم نشده که واتساپ هر ایموجی را به عنوان یک ری‌اکشن موجود کند، همان‌طور که فیسبوک و اینستاگرام آن را انجام می‌دهند یا ممکن است مثل توییتر محدودتر باشد.

کاربران می‌توانند ری‌اکشن‌ها به پیام را در دو تب مختلف مشاهده کنند که شامل All است و ایموجی‌های خاصی که کاربران بیشتر استفاده می‌کنند.

سال گذشته توییتر اعلام کرد که در حال کار کردن بر افزودن قابلیت ری‌اکشن به توییت با استفاده از ایموجی است. توییتر یک نظرسنجی را برای تعداد کمی از کاربران ارسال کرد که آن‌ها به پرسش‌هایی درباره ایموجی محبوب خود در ری‌اکشن به توییت‌ها و استفاده از دیس‌لایک پاسخ دهند.

لازم به ذکر است که دیس‌لایک در شبکه‌های اجتماعی ردیت و یوتیوب وجود دارد و کاربران برای استفاده از این ایموجی، بسیار محتاط برخورد می‌کنند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420