لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

باگ جدید مک او اس ۱۲.۳ باعث بسته شدن اجباری فایندر می‌شود

باگ جدید مک او اس ۱۲.۳ باعث بسته شدن اجباری فایندر می‌شود

نسخه اولیه بتای مک او اس ۱۲.۳ به تازگی منتشر شده و حالا برخی از کاربران از بروز یک باگ کاربردی مهم در این سیستم عامل خبرداده‌اند که باعث بسته شدن اجباری فایندر می‌شود.

فایندر در این نسخه در زمان باز کردن نسخه بتا ارور The File Can’t be found را نشان می‌دهد و فایل‌ها و فولدر‌ها را به درستی آماده باز کردن نمی‌کند.

هر چند که این باگ باعث پاک شدن یا تغییر کاربری فایل‌های ذخیره‌ شده در کامپیوتر نمی‌شود، با این حال کاربران امکان دسترسی به آن‌ها را از طریق فایندر نخواهند داشت.

دلیل اصلی بروز این باگ هنوز معلوم نیست و کارشناسان در حال بررسی این موضوع هستند، با این حال برخی از تحلیلگران ادعا کرده‌اند که این مشکل احتمالا به خاطر وجود مشکلی در عملکرد اسلیپ در کامپیوترهای مک است و در صورت ریستارت کردن کامپیوتر به طور کامل، مشکل برطرف خواهد شد.

البته آنچه محرز است، این است که مشکل یاد شده ریشه نرم افزاری دارد و با انتشار آپدیت‌های آتی برای مک او اس ۱۲.۳ این مشکل به طور کامل برطرف خواهد شد و کاربران امکان دسترسی به قابلیت‌های ویژه این سیستم عامل را به صورت بهینه پیدا خواهند کرد.

مک او اس مانتری ۱۲.۳ با چند قابلیت جدید آماده عرضه به کاربران شده است، این نسخه در حال حاضر در مراحل تست‌های بتا قرار دارد و در آینده نزدیک پس از برطرف کردن باگ‌های کاربردی آماده عرضه به کاربران خواهد شد.

نسخه‌های بتای عرضه شده از طرف شرکت اپل معمولا دارای باگ‌های کاربردی هستند که ممکن است روی عملکرد دستگاه‌ها اختلال ایجاد کند. با توجه به این موضوع توصیه می‌شود تا کاربران تا زمان عرضه نسخه‌های نهایی و برطرف کردن مشکلات منتظر باقی بمانند.

گفتنی است که شرکت اپل هنوز در مورد این باگ کاربردی اظهار نظری نکرده است، با این حال به نظر می‌رسد که در آینده نزدیک این مشکل از طریق به‌روز‌رسانی‌های نرم افزاری برطرف خواهد شد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420