لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

روشنایی نمایشگر آیفون ۱۴ بیشتر از نسل قبل خواهد بود

روشنایی نمایشگر آیفون ۱۴ بیشتر از نسل قبل خواهد بود

اطلاعات منتشر شده از یک منبع آگاه در شرکت‌های تامین‌کننده قطعات اپل حاکی از آن است که نمایشگر آیفون ۱۴ قرار است روشنایی بیشتری نسبت به آیفون ۱۳ داشته باشد.

بر اساس این گزارش که توسط خبرگزاری The Elec منتشر شده، سامسونگ به عنوان تولیدکننده اصلی پنل‌های OLED برای آیفون‌ها توانسته متریال اصلی به کار رفته در تولید این قطعات را در سال اخیر بهبود دهد و از این طریق می‌توان به بهبود امکانات نمایشگر آیفون ۱۴ امیدوار بود.

سامسونگ در حال حاضر از پنل‌های M11 در آیفون ۱۳ و گلکسی اس ۲۲ اولترا استفاده کرده است. با این حال فناوری جدید این شرکت کره‌ای که قرار است در پنل‌های جدید M12 مورد استفاده قرار گیرد، دارای روشنایی بیشتری هستند. این پنل‌ها قرار است در نسل بعدی گلکسی Z فولد که در ماه اوت رونمایی می‌شود، مورد استفاده قرار گیرد. این پنل‌ها در آیفون ۱۴ نیز مورد استفاده قرار خواهند گرفت که نتیجه آن در سپتامبر ۲۰۲۲ مشخص خواهد شد.

شرکت سامسونگ پنل M11 را در دو تلفن هوشمند پرچمدار سال گذشته و امسال خود مورد استفاده قرار داده بود. گلکسی اس ۲۱ و گلکسی اس ۲۲ از لحاظ سخت افزار نمایشگر هیچ تفاوتی با یکدیگر نداشتند که این موضوع باعث شده بود تا برخی از تحلیلگران این موضوع را به انفعال بخش تولید نمایشگر سامسونگ مربوط بدانند. با این حال خبر اخیر مشخص کرده که محدودیت گلکسی اس ۲۲ به انفعال بخش طراحی و تولید تلفن‌های هوشمند گلکسی ربط داشته است و سامسونگ همچنان فناوری جدیدی را برای سال ۲۰۲۲ آماده عرضه کرده است.

متریال مورد استفاده برای طراحی و تولید M12 که قرار است در آیفون ۱۴ قرار گیرد میزان وضوح را نیز در تصاویر افزایش می‌دهد. این موضوع نشان می‌دهد که آیفون ۱۴ قرار است از لحاظ نمایشگر بهبود‌های بسیار بیشتری در مقایسه با آیفون ۱۳ داشته باشد و مدل‌های جدید عرضه شده از تلفن‌های هوشمند آیفون در سال جاری میلادی تغییرات قابل توجهی را به همراه خواهند داشت.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420