لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

تعبیه فیس آیدی در پشت نمایشگر به آیفون ۱۵ پرو موکول شد

تعبیه فیس آیدی در پشت نمایشگر به آیفون ۱۵ پرو موکول شد

شایعات اخیر در مورد آیفون ۱۴ پرو حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا بخشی از قطعات فیس آیدی را به پشت نمایشگر ببرد و از طراحی شبیه به کپسول یا طراحی حفره‌ای در مدل‌های ۲۰۲۱ خود استفاده کند. حال مشخص شده که شرکت اپل در سال ۲۰۲۳ و برای آیفون ۱۵ پرو اقدام به قرار دادن کامل فیس آیدی در پشت نمایشگر خواهد کرد.

تا پیش از این شایعه شده بود که شرکت اپل تصمیم دارد تا در توسعه و عرضه آیفون ۱۴ که قرار است در سپتامبر ۲۰۲۲ میلادی رونمایی شود از فناوری تعبیه نمایشگر در پشت نمایشگر استفاده کند. با این حال هفته گذشته اطلاعاتی منتشر شده که نشان می‌داد اپل در تلاش است تا طراحی حفره‌ای یا کپسولی را در آیفون جدید خود مورد استفاده قرار دهد. این موضوع در نهایت نشان می‌داد که شرکت اپل صرفا بخشی از محتوایی که تا به امروز در ناچ تعبیه شده بود قرار است به زیر نمایشگر برود و بخشی از آن همچنان در یک حفره دایره‌ای یا بیضی‌شکل در بالای نمایشگر قرار می‌گیرد.

راس یانگ اخیرا ادعا کرده که آیفون ۱۴ پرو مجهز به یک حفره‌ و یک برش بیضی‌شکل خواهند بود. این تحلیلگر بر این باور است که حفره برای عملکرد پروژکتور نقطه‌ای فیس‌آیدی بوده و برش بیضی شکل شبیه به کپسول قرار است برای عملکرد دوربین جلویی مورد استفاده قرار بگیرد. در عین حال سنسور مادون قرمز نیز در این بخش شبیه به کپسول قرار خواهد گرفت.

این موضوع نشان می‌دهد که ناچ با ظاهری متفاوت در سال ۲۰۲۲ در آیفون‌ ۱۴ باقی خواهد ماند و ایده حذف این بریدگی از تلفن‌های هوشمند آیفون به سال ۲۰۲۳ و آیفون ۱۵ موکول خواهد شد.

مینگ چی کو نیز تا پیش از نیز ادعا کرده بود که ناچ بالای نمایشگر تا پیش از سال ۲۰۲۳ به پشت نمایشگر نمی‌رود و زمان برای استفاده از این طراحی فعلا زود است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420