لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

مارک گورمن طراحی حفره‌ای در ایفون ۱۴ را تایید کرد

مارک گورمن طراحی حفره‌ای در ایفون ۱۴ را تایید کرد

مارک گورمن تحلیلگر فناوری در گزارش اخیر خود در خبرنامه Power On در خبرگزاری بلومبرگ شایعه مربوط به طراحی حفره‌ای در آیفون ۱۴ را تایید کرده است.

گورمن اعلام کرده که پیش‌بینی مینگ چی کو در مورد تغییر طراحی بخش جلویی آیفون ۱۴ درست است و شرکت اپل تصمیم دارد تا در سال ۲۰۲۲ از طراحی حفره‌ای برای قرار گرفتن دوربین جلویی روی نمایشگر استفاده کند.

تا پیش از این مینگ چی کو پیش بینی کرده بود که شرکت اپل از طراحی مشابه با تلفن‌های هوشمند اندرویدی برای جای دادن دوربین در بالای نمایشگر استفاده خواهد کرد و از این طریق اقدام به حذف ناچ از طراحی تلفن‌های هوشمند خود خواهد کرد.

مارک گورمن اعلام کرده که شرکت اپل تصمیم گرفته تا در مدل‌های جدید تلفن‌های هوشمند خود بریدگی بالای نمایشگر را حذف کند و از این پس با استفاده از طراحی خاصی که در طول چند سال گذشته سامسونگ از آن برای تولید سری تلفن‌های هوشمند گلکسی استفاده کرده بود، بهره ببرد.

گورمن همچنین اعلام کرده که آیفون ۱۴ برخلاف پیش‌بینی‌های مطرح شده در مورد بازگشت تاچ آیدی، همراه با سیستم فیس آیدی در زیر نمایشگر عرضه می‌شود. این موضوع به معنای آن است که شرکت اپل فناوری‌های نوینی را در ایفون ۱۴ اعمال می‌کند که از آن طریق بدون نیاز به جای‌گیری بریدگی که تا پیش از این در طراحی آیفون‌ها جای‌گرفته بود، اقدام به تعبیه سیستم احراز هویت فیس ایدی در ایفون کند.

اپل از سال ۲۰۱۷ میلادی با معرفی آیفون X اقدام به استفاده از طراحی ناچ کرد. تا به امروز ناچ عضو جدانشدنی فیس آیدی بوده و همه آیفون‌های دارای فیس ایدی دارای این بریدگی بالای نمایشگر خود هستند. با این حال شرکت اپل احتمالا در سال ۲۰۲۲ میلادی با معرفی آیفون ۱۴ به دوران ناچ نیز پایان خواهد داد و طراحی جدیدی را در بخش جلویی تلفن‌های هوشمند خود مورد استفاده قرار خواهد داد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420