لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

بلومبرگ: احتمال عرضه آیپد نسل ۹ تا یک ماه دیگر

بلومبرگ: احتمال عرضه آیپد نسل ۹ تا یک ماه دیگر

گزارش اخیر منتشر شده از مارک گورمن در خبرگزاری بلومبرگ حاکی از آن است که میزان تمایل برای خرید آیپد نسل ۸ در برخی از کشورهای جهان، از جمله آمریکا به خاطر کنفرانس سپتامبر ۲۰۲۱ کاهش پیدا کرده است. این تحلیلگر اعلام کرده که برخی از کاربران بر این باور هستند که تا یک ماه دیگر اپل از آیپد نسل ۹ رونمایی می‌کند.

این تحلیلگر البته در مورد رونمایی آیپد نسل ۹ در جریان کنفرانس September Streaming حرفی به میان نیاورده است، با این حال ادعا کرده که تا یک ماه دیگر شرکت اپل اقداماتی در زمینه عرضه این محصول به بازار انجام خواهد داد. این موضوع نیز باعث شده تا در برخی از بازارهای جهان نظیر آمریکا، اروپا، چین و ژاپن سطح تمایل برای خرید آیپد نسل ۸ کاهش پیدا کند.

کاربران در حقیقت منتظر این هستند که شرکت اپل به صورت رسمی از نسل جدید این محصولات رونمایی کند تا این محصولات جدید را خریداری کنند.

مارک گورمن از خبرگزاری بلومبرگ اعلام کرده که اطلاعاتی را در زمینه آماده‌سازی اپل برای عرضه آیپد نسل ۹ را از کارکنان اپل استورهای رسمی دریافت کرده است. او اعلام کرده که طی این افشای اطلاعات مشخص شده که آیپد نسل جدید ۱۰.۲ اینچ سایز دارد و ضخامت آن نیز به ۶.۳ میلی متر رسیده است.

این تبلت جدید قرار است چهار گیگابایت رم داشته باشد و مبتنی بر سیستم احراز هویت تاچ آیدی و درگاه لایتنینگ خواهد بود. گورمن تاکیید کرده که شرکت اپل این محصول را برای دانشجویان و دانش‌آموزان توسعه داده و قرار است برای کاربردهای متوسط باشد.

گفتنی است که آیپد نسل ۷ و ۸ هر دو در جریان کنفرانس سپتامبر معرفی شده بودند و همین موضوع نیز باعث شده تا تحلیلگر بلومبرگ بر این باور باشد که اپل تصمیم به رونمایی از آیپد نسل ۹ در جریان کنفرانس September Streaming دارد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420