لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

راک استار توسعه جی تی ای ۶ را تایید کرد

راک استار توسعه جی تی ای ۶ را تایید کرد

شرکت راک استار روز جمعه اعلام کرد که در حال توسعه نسخه بعدی بازی جی تی ای است؛ البته این شرکت عنوان جی تی ای ۶ را تایید نکرده است و فقط اعلام کرده که این بازی همانند نسخه‌های پیشین در سبک دنیای آزاد آماده توسعه و عرضه خواهد شد.

تایید توسعه جی تی ای ۶ برای بسیاری از گیمرها امیدوار‌کننده و جذاب بود و در نهایت باعث شده تا بسیاری از گیمرها به انتشار این بازی امیدوار شوند. جی تی ای ۵ نزدیک به هشت سال است که عرضه شده و نسخه جدیدی از این بازی منتشر نشده است.

البته راک استار اطلاعاتی کاملا گنگ در مورد جی تی ای جدید ارائه کرده است. این شرکت بیانیه‌ای ناواضح را ارائه داده که اطلاعات دقیقی از تاریخ عرضه و حتی عنوان اصلی این بازی در اختیار قرار نمی‌دهد. بیانیه راک استار در مورد جی تی ای ۶ به این شرح است:

با وجود طول عمر بی‌سابقه جی تی ای ۵، می‌دانیم که خیلی از شما به دنبال نسخه جدید سری جی تی ای هستید. با هر پروژه جدیدی که آغاز می‌کنیم، هدف ما نیز روی حرکت کردن به ارائه چیزی بهتر از آنچه تا پیش از این ارائه داده بودیم متمرکز خواهد شد و ما حالا بسیار خوشحال هستیم که تایید کنیم که در حال توسعه نسخه بعدی بازی بزرگ سرقت ماشین هستیم. ما به زودی اطلاعاتی بیشتر در مورد این بازی ارائه خواهیم داد، منتشر جزئیات بیشتر باشید.

از طرف تیم توسعه جی تی ای ما از تمام شما برای پشتیبانی و صبر طولانی برای رسیدن به آینده تشکر می‌کنیم.

 

این اولین باری است که شرکت راک استار اقدام برای توسعه جی تی ای ۶ را تایید می‌کند. با این حال این شرکت تا به امروز اقدامی برای ارائه جزئیات در مورد تاریخ حدودی و مشخصه‌های مربوط به این بازی ارائه نداده است و معلوم نیست که این بازی چه زمانی و با چه مشخصه‌هایی آماده عرضه به گیمرها خواهد شد.

با این حال پیش‌بینی می‌شود که شرکت راک استار امکاناتی ویژه را در این بازی آماده ارائه به گیمرها کند و به بخش آنلاین این سرویس اهمیت ویژه‌ای بدهد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420