لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

گیمرها از خرید اکتیویژن توسط مایکروسافت خوشحال هستند

گیمرها از خرید اکتیویژن توسط مایکروسافت خوشحال هستند

انتشار خبر خرید اکتیویژن توسط مایکروسافت هرچند که باعث ناراحتی برخی از سهام‌داران شده، با این حال برخی از گیمرها را خوشحال کرده است. بر اساس گزارش امروز نیویورک تایمز بسیاری از گیمرهای معرفی از این خرید مایکروسافت ابراز رضایت کرده‌اند.

این خبرگزاری با «درو بینسوا» یکی از گیمرهای حرفه‌ای کال آف دیوتی که از سال ۲۰۱۶ فعالیت می‌کند مصاحبه کرده است. این گیمر که در توییچ به صورت حرفه‌ای استریم می‌کند اعلام کرده که از این اتفاق بسیار خوشحال است. او در مصاحبه خود اعلام کرده که سری بازی‌های کال آف دیوتی در مدتی پیش تغییرات نه چندان خوشایندی در جامعه مجازی خود داشته است. این گیمر که یکی از پلیرهای حرفه‌ای وارزون است اعلام کرده بود که برای ماه‌ها توسعه‌دهندگان اکتیویژن بلیزارد برخی از بخش‌های بازی آنلاین وارزون را بدون تغییر گذاشته بودند و برخلاف آنچه در مورد داشتن یک جامعه مجازی سالم ادعا می‌کردند، عملا هیچ اقدامی برای حفظ اعتبار این بازی انجام نمی‌دادند.

این گیمر حرفه‌ای پس از شنیدن خبر خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت ابراز امیدواری کرده که به زودی مشکلات بازی برطرف شود و کاربران برای بار دیگر بتوانند بدون مشکلات امروزی از بخش‌های آنلاین این بازی استفاده کنند.

نیویورک تایمز همچنین با برخی دیگر از استریمرها نظیر «پاریس لیلی» و «کریس نوبریگا» نیز در مورد این موضوع مصاحبه کرده است که همگی آن‌ها نیز در مورد این اتفاق واکنش مثبت داشته‌اند و ادعا کرده‌اند که احتمالا مایکروسافت می‌تواند با مدیریت همه جانبه خود به وضعیت کنونی بازی‌های کال آف دیوتی سروسامان دهد.

خوشحالی گیمرها و نگرانی سهام‌داران از خرید اکتیویژن توسط مایکروسافت

ابراز امیدواری از طرف گیمرها در حالی منتشر شده که پس از انتشار این خبر ارزش سهام مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد کاهش داشته است. البته این کاهش ارزش سهام فقط محدود به دو شرکت طرف قرارداد نبوده و شرکت سونی نیز با کاهش سهام مواجه شده است. این موضوع نشان می‌دهد که سهام داران سونی از اینکه یکی از مهم‌ترین فرانچیز‌های بازی‌های ویدیویی تحت مهم‌ترین رقیب پلی استیشن افتاده خوشحال نیستند و به دلیل نگرانی زیاد در تلاش هستند تا سهام خود را هر چه سریع‌تر بفروشند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420