لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپل چهارمین بتای واچ او اس 8.5 را برای توسعه‌دهندگان منتشر کرد

اپل چهارمین بتای واچ او اس 8.5 را برای توسعه‌دهندگان منتشر کرد

اپل اخیرا چهارمین بتای آزمایشی واچ او اس 8.5 را برای توسعه‌دهندگان منتشر کرد که یک هفته بعد از انتشار سومین بتا است.

برای نصب واچ او اس 8.5، توسعه‌دهندگان باید پروفایل پیکربندی را از مرکز توسعه‌دهنده اپل دانلود کنند و پس از نصب، واچ او اس 8.5 را از طریق اپلیکیشن اختصاصی اپل واچ در آیفون و رفتن به General > Software update دانلود کنند.

برای آپدیت نرم افزار جدید، باید اپل واچ دارای ۵۰ درصد شارژ باتری و روی شارژر قرار داشته باشد، همچنین باید در نزدیکی آیفون قرار بگیرد. لازم به ذکر است که باید قبل از نصب واچ او اس 8.5، آی او اس 15.4 روی آیفون نصب شده باشد.

این آپدیت پشتیبانی از ۱۴ کاراکتر ایموجی را معرفی کرد که شامل مورادی مثل صورت آب شده، لب گزنده، دست‌های قلبی، حباب‌ها، لوبیا، صورت با دهان مورب، کف دست رو به بالا، تخم مرغ، چرخش، کم شدن باتری، مرجان، لوتوس یا غیره است.

اپل در واچ او اس 8، قابلیت‌های جدید عکس، ارتقا صفحه اصلی، آیدی کارت در والت، حالت فوکوس، Mindfulness و غیره را اضافه کرد. همچنین بهبودهایی در اپلیکیشن والت ارائه شده که شامل پشتیبانی از باند فوق پهن برای کلیدهای دیجیتالی ماشین و کلیدهای دیجیتالی جدید برای باز کردن قفل درب خانه، دفتر کار و اتاق‌های هتل است.

لازم به ذکر است که اپلیکیشن Home یک اصلاح اساسی پیدا کرده که دسترسی به اکسسوری‌ها وفضاهای مورد نیاز هوم‌کیت را آسان کرده است. اپل همچنین دو نوع از تمرینات تائی‌چی و پیلاتس را اضافه کرده که کاربران می توانند هنگام اجرای تمرینات، ان‌ها را در نظر بگیرند. برای کاربران اپل فیتنس پلاس، پشتیبانی تصویر در تصویر، گزینه‌های فیلتر و گزینه‌های توقف و از سر گیری تمرین در حال انجام روی دستگاه اضافه شده است.

واچ او اس 8 پشتیبانی از چندین تایمر به طور همزمان و اپلیکیشن‌های بیشتری برای پشتیبانی از نمایشگر همیشه روشن مثل اپلیکیشن Maps، Mindfulness، Now Playing، phone، podcasts، Stowatch، Timers و Voice Memos و غیره را معرفی کرده است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420