لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

سرورهای اپل موزیک برای مدتی از دسترس خارج شد

سرورهای اپل موزیک برای مدتی از دسترس خارج شد

سرورهای اپل موزیک برای برخی از کاربران سراسر جهان با مشکل مواجه شده است و برخی از کاربران برای مدت زمانی مشخص امکان دسترسی به آن را نداشتند. هر چند که اپل این مشکل را به تازگی حل کرده، اما کاربران در برخی از نقاط دنیا برای ساعاتی امکان دسترسی به این سرویس را نداشتند.

این مشکل، از دیتاسنترهای شرکت اپل نشات گرفته بود که در نهایت باعث شد تا در برخی از نقاط دنیا علاوه بر اپل موزیک، سرویس‌های آنلاین دیگر شرکت اپل نظیر اپ استور نیز قابل دسترس نباشد. با این حال گستردگی قطعی اپل موزیک نسبت به سرویس‌های دیگر شرکت اپل در این بازه بیشتر بوده است و مین موضوع دردسرهای زیادی را برای کاربران ایجاد کرده بود

شرکت اپل البته اعلام کرده که این مشکل را از سال ۹ صبح به وقت غرب آمریکا برطرف کرده است. با این حال هنوز برخی از کاربران در برخی از نقاط دنیا هنوز برای دسترسی به موزیک‌ها در این سرویس آنلاین شرکت اپل با مشکل مواجه هستند.

قطعی اپل موزیک در حالی اتفاق میافتد که در طول دو سال گذشته، هیچ اختلالی به گستردگی آن رخ نداده بود. آخرین قطعی گسترده سرویس‌های آنلاین اپل به آیکلود باز میگردد که از بامداد روز 25 دسامبر 2020 آغاز شده بود. در پی این قطعی بخش پشتیبانی اپل از طریق یک توییت اعلام کرده که این مشکل در روز 26 دسامبر توسط اپل شناسایی و در حال برطرف سازی است. در نهایت این مشکل در شب شنبه برطرف شده است و کاربران می‌توانند برای بار دیگر به سرویس‌های خود دسترسی داشته باشند.

در صورتی که هنوز به اپل موزیک دسترسی ندارید، توصیه می‌شود تا با تغییر ای‌پی امکان دسترسی به این سرویس را تست کنید. با این حال این موضوع به طور کامل قابل برطرف سازی نیست و ممکن است همچنان با قطعی مربوطه مواجه باشید که راهی جز صبر کردن برای طرف شدن آن وجود ندارد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420