لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

تیم کوک در مراسم اسکار شرکت می‌کند

تیم کوک در مراسم اسکار شرکت می‌کند

پس از دریافت موفقیت در توسعه محتوای اختصاصی در سرویس اپل تی وی پلاس، تیم کوک به عنوان مدیر عامل اجرایی شرکت اپل تصمیم به شرکت در مراسم اسکار گرفته است.

تا پیش از این برخی از محتوای اختصاصی اپل تی وی پلاس در مراسم‌های مختلف جوایزی را دریافت کرده‌اند و حالا نیز شرکت اپل خود را آماده رقابت با نامزدهای دریافت جایزه اسکار می‌کند و به همین دلیل نیز مدیر شرکت اپل تصمیم دارد تا در این مراسم شرکت کند.

تا پیش از این مشخص شده بود که دو عنوان از محصولات عرضه شده در سرویس اپل تی وی پلاس به عنوان نامزد دریافت جایزه اسکار معرفی شده‌اند و ممکن است از آن‌ها تجلیل شود.

شرکت اپل اعلام کرده بود که فیلم گری‌هاوند با بازی تام هنکس و انیمیشن Wolfwalkers هر دو نامزد دریافت جایزه اسکار شده‌اند. گری‌هاوند نامزد دریافت جایزه بهترین صدا، و ولف‌واکرز نیز به عنوان نامزد جایزه بهترین فیلم انیمیشنی معرفی شده‌اند.

هر دو این محصولات به عنوان عناوین اختصاصی سرویس اپل تی وی پلاس به حساب میایند که با سرمایه گذاری اختصاصی شرکت اپل آماده پخش از سرویس اپل تی وی پلاس شده‌اند.

بر اساس ادعای متیو بلونی، یکی از خبرنگاران سابق وب سایت هالیوود ریپورتر تیم کوک به دلیل نامزد شدن برخی از محتویات اپل تی وی پلاس برای دریافت جایزه، تصمیم به شرکت در نود و چهارمین مراسم اهدای جوایز اسکار را دارد. گفتنی است که محتویات ویدیویی رسمی اپل تی وی پلاس در شش رشته نامزد دریافت جایزه اسکار شده‌اند و بعید نیست که شرکت اپل دست کم افتخار دریافت یک یا دو جایزه اسکار را برای محتوای اختصاصی از آن خود کند.

اپل تی وی پلاس اولین سرویس استریم محتوای ویدیویی است که محصولات انحصاری آن در دسته بندی‌های جزئی نامزد دریافت جایزه اسکار می‌شوند. با این حال شرکت اپل درزمینهٔ تولید محصولات تلویزیونی موفقیت بیشتری کسب کرده بود و توانسته بود جوایز متعددی را از مراسم‌های گلدن گلوب و انجمن منتقدین را از آن خود کند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420