لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

دعوای اپیک و اپل همچنان ادامه دارد

دعوای اپیک و اپل همچنان ادامه دارد

نزدیک به دو سال از دعوای اپیک و اپل می‌گذرد و حالا مشخص شده که این مبارزه قانونی به اتمام نرسیده است و همچنان ادامه دارد.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده شرکت اپل اعلام کرده که همچنان بر قوانین پلتفرم خود پایبند است و هرگز به فورتنایت و محصولات دیگر اپیک اجازه ورود به پلتفرم اپل را نمی‌دهد. اطلاعات اخیر نشان داده که شرکت اپل همچنان به صورت پرقدرت در حال مبارزه با اپیک است. وب سایت اپل اینسایدر بر همین اساس اعلام کرده که  اپل در حال آماده شدن برای مراحل بعدی دعوای خود علیه شرکت اپیک گیمز است.

تا پیش از این رای دادگاه مربوط به شکایت اپل و اپیک نشان از باخت و تساوی هر دو شرکت داشت. قاضی دادگاه اعلام کرد که اپیک توان شکست قوانین اپ استور را ندارد و از طرف دیگر اپل نیز مجبور است تا امکان استفاده از اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های تحت وب را برای توسعه‌دهندگان و کاربران فراهم آورد.

سال گذشته اپیک گیمز طی یک شکایت از اپل اعلام کرد که سیاست‌های اپ استور در قبال دریافت کمیسیون ۳۰ درصدی غیرعادلانه است. در این میان اپیک خواستار آن شده بود تا شرکت اپل بابت محدود کردن توسعه دهندگان هزینه‌ای مشخص را پرداخت کند و از طرف دیگر اپل اپیک را متهم کرده بود که با عرضه قابلیت پرداخت درون برنامه‌ای خارج از اپ استور به قوانین و کسب و کار اپل ضرر وارد کرده است و خواستار پرداخت غرامت از طرف شرکت اپیک شده بود.

در حال حاضر اپل همچنان می‌تواند به صورت انحصاری جلوی سایدلود شدن را بگیرد و فقط سیستم پرداخت داخلی خودش را برای دریافت کمیسیون داشته باشد. از طرف دیگر اپل نمی‌تواند جلوی فعالیت فورتنایت و دیگر محصولات اپیک گیمز را از طریق مسدودسازی سیستم اجرای اپلیکیشن‌های مبتنی بر وب بگیرد

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420