لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپل تمام راه‌های استفاده از سرویس Apple Pay در روسیه را مسدود کرد

اپل تمام راه‌های استفاده از سرویس Apple Pay  در روسیه را مسدود کرد

شرکت اپل یکی از روزنه‌های موجود که امکان استفاده از سرویس  Apple Pay در روسیه می‌داد را مسدود کرد و حالا هیچ یک از کاربران این کشور امکان استفاده از سرویس پرداخت اپل را نداشته باشند.

تا پیش از این مشخص شده بود که راه‌هایی برای دور زدن محدودیت‌ها و تحریم‌های اعمال شده علیه روسیه به دلیل حمله این کشور به اوکراین همچنان پابرجا است و کاربران کشور روسیه می‌توانند از Apple Pay برای پرداخت‌های مختلف استفاده کنند. از آنجایی که سرویس Apple Pay امکان پرداخت بین‌المللی را فراهم می‌کند و کاربران روسیه در طول هفته‌های گذشته در زمینه پرداخت بین‌المللی خارج از کشور با مشکل مواجه بودند، حفره‌های موجود در Apple Pay باعث شده بود تا تعداد زیادی از کاربران روسیه از این سرویس برای رفع مشکل خود استفاده کنند.

این حفره‌ کاربردی مشخصا باعث می‌شد تا کاربرانی که کارت اعتباری یا نقدی «میر» داشتند بتوانند از طریق Apple Pay اقدام به پرداخت بین المللی کنند. گفتنی است که میر یک سیستم پرداخت ملی است که توسط بانک مرکزی روسیه بنیان نهاده شده است. کاربران این سرویس در طول هفته‌های گذشته امکان پرداخت بین المللی از طریق سرویس‌های ارائه شده توسط اپل را داشتند و از این طریق به صورت انبوه اقدام به انتقال پول به خارج یا داخل کشور روسیه می‌کردند.

پیش از حمله روسیه به اوکراین اپل همانند بسیاری از کشورهای جهان، در روسیه نیز فعالیت رسمی داشت. این فعالیت شامل فروش اینترنتی محصولاتی نظیر آیفون از طریق بخش روسی زبان وب سایت رسمی اپل، اپ استور رسمی و فروشگاه‌های رسمی اپل استور می‌شد که از آن طریق اپل محصولاتی نظیر آیفون، آیپد، اپل واچ و کامپیوترهای مک را به فروش می‌رساند. اما پس از موج تحریم‌های اعمال شده علیه روسیه اپل نیز فعالیت خود را در این کشور متوقف کرده است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420