لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

آپدیت بهبود صفحه اطلاعات مخاطبین واتساپ معرفی شد

آپدیت بهبود صفحه اطلاعات مخاطبین واتساپ معرفی شد

آپدیت بهبود صفحه اطلاعات مخاطبین واتساپ برای پلتفرم آی او اس و برای آزمایش کنندگان بتای عمومی راه‌اندازی می‌شود که چند ماه پیش همین کار را برای اکانت‌های تجاری انجام داده است.

همان‌طور که در وب‌سایت WABetaInfo مشاهده می‌شود، این تغییر برای آزمایش کنندگان بتای عمومی با نسخه 22.6.0.73 موجود است. این نشریه همچنین اشاره کرد که ممکن است برخی از آزمایش کنندگان، صفحه مخاطبین واتساپ اصلاح شده را مشاهده نکنند، زیرا این شرکت معمولا قابلیت‌های جدید را به کندی منتشر و قابل دسترسی می‌کند.

رابط کاربری بازطراحی شده، همانند رابط کاربری اکانت‌های تجاری اجرا شده در ماه اوت است. همچنین صفحه جدید اطلاعات مخاطبین واتساپ دارای دکمه‌های بزرگتر برای تماس است و یک میانبر پیام جستجوی جدید ارائه می‌کند.

لازم به ذکر است که هنگام بازدید از صفحه اطلاعات تجاری Business Info، شما می‌توانید وضعیت آپدیت‌های ارسال شده توسط کسب و کارها را مشاهده کنید، اما این ویژگی برای اکانت‌های استاندارد واتساپ قابل دسترسی نیست.

این وب‌سایت می‌گوید که برخی از کاربران از جمله کاربران واتساپ بیزینس می‌توانند صفحه مخاطبین جدید واتساپ را در نسخه پایدار این اپلیکیشن دریافت کنند.

واتساپ در حال آماده‌سازی یک قابلیت جالب دیگری با عنوان Businesses Nearby است که به کاربران اجازه می‌دهد تا مشاغلی مثل رستوران، خواروبار فروش ها، فروشگاه‌های لباس و سار موارد اطراف را جستجو کنند.

قابلیت مهم دیگری که واتساپ در حال توسعه آن است، ویژگی جدید Community است که پیش نمایش آن اولین بار در اوایل نوامبر توسط WABetaInfo منتشر شد. این نشریه می‌گوید که ویژگی ذکر شده مکان جدیدی است که آدمین گروه‌ها کنترل بیشتری بر گروه‌ها در واتساپ و عمدتا گروه‌بندی آسان‌تری دارند.

برخی قابلیت‌های جدیدی که واتساپ در سال ۲۰۲۲ به پلتفرم خود اضافه کرد شامل پنهان کردن آخرین بازدید از برخی مخاطبین خاص، عدم محدودیت زمانی برای حذف پیام‌های ارسالی، پشتیبانی از چندین دستگاه، ویژگی جدید Community و  Log Out از واتساپ و در نهایت Instagram Reels می‌شود.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420