لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

گرونگانگیری اپل استور آمستردام خاتمه یافت

گرونگانگیری اپل استور آمستردام خاتمه یافت

روز سه‌شنبه مقامات پلیس آمستردام اعلام کردند که اپل استور واقع در این شهر تبدیل به صفحه گروگانگیری با استفاده از سلاح‌های گرم شده است. ویدیو‌های منتشر شده در اینترنت نیز نشان می‌دهد که مردی کلاه دارای پوشش صورت همراه با سلاح گرم وارد اپل استور شده و پلیس منطقه اطراف را محاصره کرده است.

اپل استور آمستردام شب گذشته صحنه درگیری و گروگان گیری شده است و تعدادی از مردم نیز اطراف ساختمان این فروشگاه جمع شده بودند. اطراف فروشگاه همچنین توسط پلیس محاصره شده بود. این حمله مسلحانه ساعت ۵:۴۰ دقیقه بعد از ظهر به وقت محلی رخ داد ولی پلیس به دلیل مسائل امنیتی اطلاعات زیادی از این حادثه ارائه نداده بود.

در یکی از صحنه‌هایی که مردم از طریق شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند، مشخص شده که فرد گروگانگیر یکی از افراد داخل اپل استور که احتمالا کارمند آنجا بوده را گروگان گرفته است.

در حال حاضر اطلاعات مربوط به این موضوع تاحدودی مبهم است و معلوم نیست که جزئیات و هدف گروگانگیر از این کار چه بوده است.

پلیس بعد از چند ساعت درگیری اعلام کرده که گروگانگیر را پس از ایجاد یک صحنه درگیری و تصادف خودرو دستگیر کرده و گروگان‌ها از اپل استور آزاد شده‌اند. تمامی گروگان‌ها پس از این حادثه سالم هستند و پلیس اعلام کرده که آسیب فیزیکی به هیچ یک از قربانیان وارد نشده است.

گفتنی است که خبرگزاری‌ها به دلیل محدودیت‌ اطلاعات منتشر شده از طرف پلیس اطلاعات کمی را در خبرها منتشر کرده‌اند و در حال حاضر صرفا تصاویر و اطلاعات توسط مردم از طریق شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود. با این حال احتمالا در آینده نزدیک اطلاعات مربوط به انگیزه گروگانگیر مشخص خواهد شد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420