لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپل روشی برای ردیابی سیکل ماهانه اختراع کرد

اپل روشی برای ردیابی سیکل ماهانه اختراع کرد

اپل یک ابزار اندازه‌گیری دما در تختخواب برای سیستم ردیابی سیکل ماهانه اختراع کرده که با یک اکسسوری برای شرکت Beddit سازگار است.

طی کنفرانس WWDC 2019، دکتر ساموئل دسائی نایب رئیس بخش سلامت اپل، اپلیکیشن Cycle Tracking را برای اپل واچ معرفی کرد که به ردیابی سیکل ماهانه می‌پردازد و در اپلیکیشن Health آیفون موجود است.

اخیرا اداره ثبت اختراع و علائم تجاری آمریکا یک درخواست پتنت از اپل با عنوان «ابزار اندازه‌گیری دما در تختخواب برای ردیابی سیکل قاعدگی» را منتشر کرد. اپل سیستم ردیابی سیکل قاعدگی را برای سیستم مانیتورینگ خواب شرکت Beddit خود، اختراع کرده است.

در پس‌زمینه اختراع اپل اشاره شده است که یک سیکل قاعدگی با اولین روز از پرید شروع می‌شود و با شروع پرید بعدی خاتمه می‌یابد.

بخش اول سیکل که مربوط به آماده‌سازی قبل از تخمک‌گذاری است، که تخمک را برای آزاد شدن از تخمدان آماده کرده و پوشش داخلی رحم را می‌سازد. سپس یک تخمک از تخمدان آزاد می شود.

اپل روشی برای ردیابی سیکل قاعدگی اختراع کرد

در بخش دوم از این سیکل، رحم برای پذیرش یک تخمک قابل باروری آماده می‌شود که اگر بارداری رخ ندهد، سیکل جدید شروع می‌شود.

یک فرد ممکن است طی دو تا سه روز قبل از تخمک‌گذاری، باردار شود و احتمالا به دلایل مختلفی از جمله تنظیم طبیعی خانواده، تمایل به ردیابی سیکل ماهانه خود داشته باشد. یک سیکل کامل ماهانه معمولا بین ۲۴ تا ۳۸ روز طول می‌کشد، اما احتمالا از یک سیکل به دوره‌های دیگر متفاوت و متغیر است.

افراد می‌توانند سیکل ماهانه خود را با استفاده از روش اندازه‌گیری دمای پایه بدن ردیابی کنند، که معمولا شامل اندازه گیری و ثبت دمای بدن در هر صبح می‌شود. افزایش دمای بدن معمولا نشان دهنده تخمک‌گذاری است.

اختراع اپل روشی را برای ردیابی سیکل قاعدگی ارائه می‌دهد. این روش شامل دریافت اندازه‌گیری دمای بدن از یک یا چند سنسور می‌شود که در مجموعه‌ای از سنسورهای دما قرار دارد که زیر کاربر و روی تخت به کار رفته است.

 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420