لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

دادستان نیویورک در مورد ایجاد مزاحمت با ایرتگ هشدار داد

دادستان نیویورک در مورد ایجاد مزاحمت با ایرتگ هشدار داد

دادستان نیویورک امروز در مورد نحوه کارکرد ردیاب شخصی اپل و افزایش احتمال ایجاد مزاحمت از طریق ایرتگ هشدار داده است.

این هشدار در حالی از طرف یکی از مقامات سیستم قضایی نیویورک منتشر شده که شرکت اپل هفته گذشته خبر از اعمال تغییراتی جدید در ایرتگ داده بود که از آن طریق احتمال مزاحمت و ردیابی ناخواسته افراد غیرممکن می‌شود.

دادستان نیویورک اعلام کرده که ایرتگ در تمام نقاط کشور آمریکا مورد سواستفاده قرار می‌گیرید و از آن برای ردیابی افراد و متعلقات آن‌ها استفاده می‌شود. ردیابی افراد بدون آگاهی آن‌ها یک جرم فدرالی است و این امر به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.

دادستان کل در نهایت به تمامی شهروندان نیویورک در این مورد هشدار داده و اعلام کرده که آن‌ها باید توجه بیشتری به دارایی‌های خود داشته باشند و نکات امنیتی بیشتری را رعایت کنند تا امنیت خود را حفظ کنند. او در پایان بیانیه خود اعلام کرده که امنیت شهروندان نیویورک اولویت اصلی او است و هر کاری که در توانش باشد را برای حفظ امنیت شهروندان خواهد کرد.

او همچنین به اقدامات و توصیه‌های اپل نیز اشاره کرده و اعلام کرده که در صورت شنیدن صدای هشدار ایرتگ در اطراف خود، در این زمینه هشیاری بیشتری داشته باشند و اگر از آیفون استفاده می‌کنند، حتما به نوتیفیکیشن‌های دریافتی اهمیت دهند.

با وجود اینکه اپل تمهیدات ویژه‌ای را برای مبارزه با سواستفاده از ایرتگ در نظر گرفته است، اما همچنان بسیاری از سودجویان و سارقین از این محصول جدید اپل برای ردیابی افراد و متعلقات آن‌ها استفاده می‌کنند. در گزارش‌های متعددی که از ایالت‌های مختلف آمریکا منتشر شده، مشخص شده که سارقین اتومبیل از ایرتگ برای ردیابی خودروی مورد نظر استفاده می‌کنند تا در ساعت کم‌تردد و موقعیت مناسب امکان شناسایی اتومبیل را داشته باشند و در زمان مناسب اتومبیل را بربایند.

ایرنگ همچنین برای ردیابی افراد مختلف نیز مورد استفاده قرار گرفته است. گزارش‌های متعددی در مورد ردیابی شخص توسط همسر یا افراد دیگر نیز در آمریکا منتشر شده که این موضوع باعث ایجاد موجی منفی علیه این محصول جدید شرکت اپل شده است. در این میان شرکت اپل قول داده که به زودی سیستم امنیتی ایرتگ را بهبود می‌بخشد تا احتمال سواستفاده از این محصول را کاهش دهد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420