لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

سان روف ماشین اپل هوشمند خواهد بود

سان روف ماشین اپل هوشمند خواهد بود

اطلاعات منتشر شده از پتنت جدید اپل نشان داده که این شرکت به دنبال توسعه سیستم هوشمند برای سقف ماشین خود است. در حقیقت سان روف ماشین اپل قرار است به صورت هوشمند توسعه داده شود.

اطلاعات مربوط به این پتنت در وب سایت Motor trend بازتاب داده شده است که نشان می‌دهد شرکت اپل در تلاش است تا یک سیستم سان روف هوشمند را برای این محصول تعبیه کند. بخش بالایی ماشین هوشمند اپل دارای یک شیشه شفاف است که می‌توان میزان روشنایی آن را نیز کنترل کرد. این پتنت همچنین توضیح داده که سان روف در امتداد شیشه پنجره است و می‌تواند در ادامه پنجره باز شود. البته اپل از تکنولوژی دیگری نیز استفاده کرده که از طریق آن امکان می‌توان جایگاه سان روف را ثابت نگه داشت و فقط شیشه پنجره را باز کرد.

سان روف ماشین اپل هوشمند خواهد بود

ماشین هوشمند اپل همچنین دارای شیشه‌هایی است که میزان شفافیت را تنظیم می‌کند و نور ورودی به اتاق را مدیریت می‌کند. ناحیه شفافیت متغیر فاکتوری متغیر است که قابل کنترل خواهد بود و به کاربران اجازه میدهد تا میزان نور ورودی به پنجره‌ها را از مدیریت کنند.

این موضوع باعث می‌شود تا مصرف کننده ماشین هوشمند اپل امکان انتخاب میزان نور ورودی به داخل ماشین را داشته باشد و در عین حال بتواند هوای بیرون را تنفس کند. احتمالا این قابلیت‌ها از طریق دستیار هوشمند سیری نیز قابل مدیریت خواهد بود و کاربران می‌توانند با دستورهای صوتی میزان نور و پنجره را مدیریت کنند. گفتنی است که میزان نور ورودی با توجه به اینکه این اتومبیل بدون راننده و با سیستم هوشمند خودران ساخته می‌شود، خطری را برای سرنشینان ایجاد نخواهد کرد.

شرکت اپل مدت‌ها است که به دنبال توسعه یک ماشین هوشمند است. سیستم هوشمند خودران و طراحی کامل برای انتقال از مبدا به مقصد مهم‌ترین مشخصه‌های این اتومبیل است. حال اپل آخرین تلاش خود تصمیم گرفته تا امکاناتی ویژه را برای کنترل میزان نور ورودی از طریق شیشه‌ها فراهم کند تا کاربران و سرنشینان این ماشین بتوانند آسایش بیشتری در اتومبیل داشته باشند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420