لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

امکان اشتراک‌گذاری اپلیکیشن‌های پنهان از طریق اپ استور فراهم شد

امکان اشتراک‌گذاری اپلیکیشن‌های پنهان از طریق اپ استور فراهم شد

اپل به تازگی اعلام کرده که اپ استور امکان انتشار اپلیکیشن‌های پنهان و خصوصی را از طریق لینک مستقیم پیدا کرده است. این قابلیت برای توسعه‌دهندگان و سازمان‌هایی کاربرد دارد که نمیخواهند کاربران عادی به اپلیکیشن‌ آن‌ها دسترسی پیدا کنند.

توسعه دهندگانی که تمایل به انتشار عمومی اپلیکیشن‌های خود ندارند یا برای این کار هنوز آماده نیستند، می‌توانند از یان قابلیت جدید استفاده کنند و با ثبت درخواست در وب سایت رسمی اپل، اپلیکیشن‌های خود را به صورت اختصاصی توسعه دهند و به صورت انحصاری آن را در اختیار افرادی قرار دهند که تمایل دارند تا آن‌ها اپلیکیشن را اجرا یا تست کنند.

اپل اعلام کرده که برخی از اپلیکیشن‌های ویژه برای سازمان‌های دولتی و برخی دیگر از سازمان‌ها خصوصی توسعه داده شده است و قرار نیست به صورت عمومی در اختیار کاربران قرار گیرد. بر همین اساس توسعه‌دهندگان صرفا می‌توانند با انتشار یک لینک ویژه و یکتا اپلیکیشن را با افرادی که تمایل دارند به اشتراک بگذارند.گفتنی است که این اپلیکیشن‌ها فقط از راه لینک مستقیم در دسترس خواهند بود و امکان جست و جوی آ‌ن‌ها در اپ استور وجود ندارد.

اپلیکیشن‌های اختصاصی که برای رویداد‌های انحصاری خاص نوشته شده یا برای سازمان‌های تحقیقاتی و کارکنان یک شرکت تجاری است همگی می‌توانند از طریق این روش آماده استفاده و کار شوند.

گفتنی است که این قابلیت قرار است برای توسعه‌دهندگان و کاربران در تمامی کشورها قابل استفاده باشد. توسعه‌دهندگان برای دسترسی به این قابلیت می توانند درخواست خود را به بخش پشتیبانی از اپ استور ارسال کنند. اپل اعلام کرده که اپلیکیشن‌ها همچنان طبق پروتکل اصلی شرکت اپل مورد بررسی قرار خواهند گرفت. اپل تک به تک اپلیکیشن‌های مورد درخواست در این بخش را مورد بررسی قرار خواهد داد و در صورت تایید شدن، اقدام به انتشار آن‌ها در اپ استور از طریق لینک یکتا خواهد کرد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420