لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

پروژه ایرپاور اپل هنوز متوقف نشده است!

پروژه ایرپاور اپل هنوز متوقف نشده است!

با وجود اینکه شرکت اپل فرایند تولید و عرضه ایرپاور را به طور رسمی کنار گذاشته، اما پروژه تحقیق و توسعه این محصول همچنان در اپل متوقف نشده است.

گزارش‌های اخیر منتشر شده حاکی از ا« است که شرکت اپل در حال تحقیق و توسعه برای ساخت یک محصول جانبی است که امکان شارژ تمامی دستگاه‌های یک کاربر را به صورت همزمان و از طریق استاندارد‌های بی‌سیم دارد.

خبرگزاری بلومبرگ در گزارشی جدید اعلام کرده که این پروژه برای ساخت یک شارژر مناسب برای چند دستگاه است که می‌تواند از فناوری مبتنی بر شارژ بی‌سیم از فاصله دور استفاده کند تا تمامی دستگاه‌های کاربر را شارژ کند. این موضوع به منزله‌ آن است که در صورت تحقق یافتن ایده این پروژه، کاربران می‌توانند با قرار دادن دستگاه‌های اصلی خود در مجاورت و فاصله‌ای مشخص از شارژر ساخته شده تحت پروژه یاد شده، امکان شارژ باتری آن‌ها را نیز داشته باشند.

اپل در جریان کنفرانس ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۷ پس از رونمایی از اپل واچ سری ۳، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس دو محصول دیگر را نیز رونمایی کرد که موجب شگفتی تمامی طرفداران خود در آن دوره زمانی شد؛ هرچند که آیفون X با طراحی متفاوت همراه با سیستم هوشمند احراز هویت فیس‌ایدی در کنار قابلیت شارژ بی‌سیم شگفت‌آورترین محصول اپل در این کنفرانس بود، اما ایرپاد نیز توانسته بود بسیاری از علاقه‌مندان و کاربران را شگفت‌زده کند.

ایرپاور یک پد شارژ بی‌سیم بود که با سازگاری کامل با آیفون، اپل واچ و ایرپاد آماده عرضه شده بود. البته این محصول به دلیل مشکلات فنی پیچیده هرگز آماده عرضه به بازار نشد و اپل در سال ۲۰۲۰ میلادی رسما اعلام کرد که تولید و عرضه این محصول را کنار گذاشته، اما به نظر می‌رسد پروژه تحقیق و توسعه آن هنوز متوقف نشده است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت