لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

دومین بتا مک او اس مانتری 12.2 برای توسعه‌دهندگان منتشر شد

دومین بتا مک او اس مانتری 12.2 برای توسعه‌دهندگان منتشر شد

اپل دومین آپدیت آزمایشی نسخه بتا مک او اس مانتری 12.2 را برای توسعه‌دهندگان منتشر کرده است که سه هفته بعد از انتشار اولین نسخه بتا و یک ماه بعد از نسخه اصلی بتا مک او اس مانتری 12.1 است.

توسعه‌دهندگانی که ثبت نام کرده‌اند، نسخه آزمایشی بتا مک او اس مانتری 12.2 را می‌توانند از طریق Apple Developer Center دانلود و سپس با ایجاد یک پروفایل مناسب آن را نصب کنند.

نسخه‌های بتا در Software Update و از طریق System Preferences قابل دسترسی است. اپل همچنین نسخه کاندید مک او اس 11.6.3 را برای کاربران بیگ سور منتشر کرده است.

هنوز معلوم نیست نسخه بتا مک او اس مانتری 12.2 شامل چه قابلیت‌هایی باشد، همان‌طور که در اولین نسخه بتا هیچ ویژگی جدیدی معرفی نشد.

اپل هنوز قابلیت بسیار مهم یونیورسال کنترل را به مک او اس مانتری اضافه نکرده است، این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد از یک موس و یک کیبورد برای چندین مک و آیپد استفاده کنند و اپل راه‌اندازی آن را به بهار امسال موکول کرده است.

لازم به ذکر است که اپل چندی پیش آپدیت macOS Big Sur 11.6.2 را برای کاربرانی منتشر کرد که هنوز این سیستم عامل را روی دستگاه خود دارند وآپدیتی نیز برای کاربران مک او اس کاتالینا منتشر کرد.

نسخه مک او اس مانتری 12.1 ویژگی SharePlay را برای کاربرانی ارائه کرد که می‌خواهند از قابلیت فیس تایم استفاده کنند. با استفاده از این قابلیت همه برنامه‌ها را می‌توان با فیس تایم ادغام کرد و محتواها برای همه افرادی که بخشی از تماس فیس تایم هستند، همگام‌سازی می‌شود.

این آپدیت برای برنامه صوتی اپل موزیک که از سیری پشتیبانی می‌کند، طراحی شده است و امنیت ارتباطات را برای کودکان در اپلیکیشن پیام‌ها اضافه می‌کند. همچنین شامل Apple Music Voice Plan، Memories in Photos و سایر ویژگی‌ها و رفع اشکال‌ها می‌شود.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420