لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

واتساپ قابلیت پخش پیام صوتی همزمان با چت متفاوت را منتشر کرد

واتساپ قابلیت پخش پیام صوتی همزمان با چت متفاوت را منتشر کرد

واتساپ در آپدیت جدیدی اجازه پخش پیام صوتی را به کاربران در حالی که در چت متفاوت دیگری مشغول باشد ارائه داده است

چند ماه پیش، واتساپ در حال کار کردن بر پخش‌کننده جهانی پیام صوتی برای اپلیکیشن خود بود. اکنون با انتشار نسخه بتا، قابلیت پخش پیام صوتی را همزمان با بودن در چت دیگری در دسترس آزمایش‌کنندگان قرار داده است.

بنابر وب‌سایت WABetaInfo، این قابلیت به کاربر اجازه شنیدن یادداشت‌های صوتی هنگام بودن در یک چت متفاوت را می‌دهد. بنابراین در حالی که کاربر مشغول چت کردن با دوست دیگری است، می‌تواند همزمان پیام صوتی دیگری را گوش دهد.

آنچه از اکتبر تاکنون تغییر کرده این است که واتساپ در آن زمان در حال توسعه این قابلیت بود، ولی اکنون آزمایش‌کنندگان بتا تا وقتی که نسخه 22.1.72 را در حال نصب و اجرا دارند، می‌توانند آن را امتحان کنند.

در چند ماه گذشته، واتساپ حتی نحوه ارائه یا ظاهر پخش کننده را نیز کمی تغییر داده است. همان‌طور که در عکس زیر مشاهده می‌شود، پیام صوتی در قسمت بالای این اپلیکیشن به همراه دکمه پخش/توقف، نام مخاطب و دکمه بستن یا حذف پیام ظاهر می‌شود.

واتساپ قابلیت پخش پیام صوتی همزمان با چت متفاوت را منتشر کرد

از آنجا که واتساپ معمولا قابلیت‌های جدید را به کندی منتشر می‌کند، بنابراین ممکن است برخی کاربران قادر به امتحان این ویژگی نباشند. هنوز مشخص نشده است این ویژگی جدید چه موقع برای عموم کاربران در نسخه ثابت این اپلیکیشن قابل دسترسی خواهد شد، گرچه ممکن است خیلی هم طول نکشد.

در نسخه بتا قبلی واتساپ، این اپلیکیشن با حذف گزینه‌های Broadcast Lists و New Group، شروع به اصلاح صفحه فهرست چت با یک طراحی واضح‌تر کرد.

تغییر دیگری که واتساپ در آینده ارائه خواهد داد مربوط به افزودن عکس‌های پروفایل مخاطبین به اعلان‌ها همزمان با ارسال پیام از طرف آن‌ها است. در این صورت هر زمان که کاربر اعلان جدیدی دریافت می‌کند، نام مخاطب همراه با عکس پروفایل او ظاهر خواهد شد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420