لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپل مک او اس مانتری 12.1 را با قابلیت SharePlay منتشر کرد

اپل مک او اس مانتری 12.1 را با قابلیت SharePlay منتشر کرد

اپل به تازگی اولین بتای مک او اس مانتری 12.1 را برای آزمایش کنندگان بتا عمومی منتنشر کرده که درست یک روز بعد از ارائه بتا برای توسعه دهندگان است.

آزمایش‌کنندگان بتا عمومی می‌توانند آپدیت مک او اس مانتری 12.1 را از Software Update در اپلیکیشن System Preferences بعد از نصب پروفایل مناسب از وب‌سایت نرم افزار بتای اپل، دانلود کنند.

آپدیت مک او اس مانتری 12.1 پشتیبانی از قابلیت SharePlay را معرفی کرد، این قابلیت به کاربران فیس‌تایم اجازه به اشتراک‌گذاری موزیک، تماشای ویدیو و تلوزیون و حتی صفحه نمایش خود با دوستان و اعضای خانواده را می‌دهد.

این قابلیت قبلا در آی او اس، آیپد او اس و تی وی او اس 15.1 فعال شده و مک او اس مانتری 12.1 می‌تواند مک‌ها را با اپل تی وی و آی او اس هماهنگ کند.

برخی از ویژگی‌های اساسی و مهم در مک او اس مانتری شامل قابلیت جابه‌جایی فایل‌ها در بین دستگاه‌ها، پشتیبانی از صدای فضایی برای ایرپاد، بازطراحی مرورگر سافاری و ایجاد افزونه‌های سافاری یکپارچه بین مک، آیپد و آیفون، ایجاد میان‌بر برای دستیار صوتی سیری و قابلیت ایرپلی در مک است.

اپل ویژگی‌های دیگری به این سیستم عامل جدید اضافه کرده است، کنترل جهانی که کاربران بر اساس آن می‌توانند از یک موس و کیبورد بین مک و آیپد استفاده کنند، همچنین می‌توانند فایل‌ها را بین دستگاه‌ها منتقل کرده و با انجام دستورهای حرکتی در ترک‌پد مک بوک، در آیپد تغییر ایجاد کنند. افراد حرفه‌ای به شدت از کنترل جهانی استقبال می‌کنند، زیرا می‌توانند سه دستگاه را به هم متصل کرده و استفاده کنند.

میان‌برها که قبلا در آی او اس و آیپد او اس استفاده می‌شدند، اکنون در مک به کار می‌روند و در هر کجای سیستم قابل دسترسی هستند.

رابط کاربری سافاری در مک تغییر کرده و از ویژگی‌های زبانه‌ها پشتیبانی می‌کند. ایرپلی به کاربران اجازه می‌دهد رسانه‌ها را از آیفون و آیپد با مک به اشتراک گذاشته و پخش کنند.

 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420