لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

دست‌کم یکی از مدل‌های آیفون ۱۴ برای عرضه با تاخیر مواجه است

دست‌کم یکی از مدل‌های آیفون ۱۴ برای عرضه با تاخیر مواجه است

گزارش‌ تحلیلی اخیر حاکی از آن است که دست‌کم یکی از مدل‌های آیفون ۱۴ با مشکل عرضه در تاریخ تعیین شده مواجه است. این موضوع به دلیل افزایش قرنطینه‌های ناشی از کرونا در چین است.

بر اساس گزارش خبرگزاری Nikkie Asia کارخانه‌های چینی که با اپل در زمینه تولید قطعات و اسمبل آیفون‌ها همکاری می‌کنند، با چالش زمان کاری مواجه شده‌اند. دولت چین محدودیت‌های ویژه‌ای را برای جلوگیری از گسترش کرونا در نظر گرفته و این موضوع روی روند کاری این شرکت‌ها نیز تاثیر گذاشته است.

قرنطینه شهرهای چین از اسفند سال گذشته شروع شده است و رفته رفته هم بیشتر می‌شود. تاریخ و زمان برداشته شدن این قرطینه‌ها نیز مشخص نیست و این موضوع در مجموع باعث شده تا کارخانه‌ها و شرکت‌های وابسته به آن‌ها سردرگم باشند و تاریخ مشخصی در مورد اینکه چه زمانی کارهای سفارش شده قابل تحویل می‌شوند را در اختیار نداشته باشند.

این موضوع مشخصا روی روند تولید آیفون ۱۴ نیز تاثیر گذاشته است. بر اساس گزارش این خبرگزاری، اپل دست‌کم برای تولید یکی از مدل‌های آیفون ۱۴ با محدودیت در عرضه مواجه است و مدل تاخیر خرده را در بازه زمانی دیرتری آماده عرضه به کاربران می‌کند.

اپل تصمیم دارد تا در سال ۲۰۲۲ میلادی چهار مدل آیفون را آماده عرضه کند که نام‌های احتمالی این محصولات شامل آیفون ۱۴، آیفون ۱۴ مکس، آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس خواهد بود.  در گزارش منتشر شده اطلاعاتی از اینکه کدام یک از این تلفن‌های هوشمند با تاخیر مواجه شده دیده نمی‌شود، اما پیش بینی می‌شود که احتمالا نسخه رده‌بالای این محصولات دست خوش تاخیر در تاریخ عرضه به بازار شوند.

شرکت اپل تصمیم دارد تا در سپتامبر سال جاری میلادی فرایند رونمایی و عرضه از آیفون ۱۴ و مدل‌های دیگر این تلفن هوشمند جدید را آغاز کند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420