لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

تا سال ۲۰۲۴ خبری از فیس آیدی زیر نمایشگر نیست

تا سال ۲۰۲۴ خبری از فیس آیدی زیر نمایشگر نیست

در حالی که بسیاری از کاربران انتظار دارند تا دست کم در آیفون ۱۵ پرو حذف ناچ و فیس ایدی زیرنمایشگر را ببینند، اما گزارش‌های اخیر اعلام کرده که این تغییر تا پیش از سال ۲۰۲۴ رخ نخواهد داد.

بر اساس گزارش منتشر شده از مینگ چی کو شرکت اپل تصمیم دارد تا در سال ۲۰۲۴ اقدام به عرضه آیفون ۱۶ پرو با نمایشگر دارای فیس آیدی پنهان کند.

این موضوع در حقیقت تایید کننده شایعه چند هفته پیش راس یانگ است که ادعا کرده بود فیس آیدی بالاخره در سال ۲۰۲۴ به زیر نمایشگر خواهد رفت.

رای سانگ ادعا کرده بود که اپل در سال ۲۰۲۳ در فرایند توسعه آیفون ۱۶ که قرار است در سال بعد از آن رونمایی شود فناوری تعبیه فیس آیدی زیر نمایشگر را پیدا خواهد کرد. اپل احتمالاً برای اعمال این ایده از دو تکنیک استفاده خواهد کرد؛ تکنیک اول این است که اپل سنسورهای فیس آیدی را در بخش بالایی نمایشگر قرار دهد و با ایجاد یک منشور و شکست نور پرتوها را به صورت بتاباند و انعکاس آن‌ها را دریافت کند. در تکنیک بعدی اپل این سنسورها را در بخش پشتی نمایشگر قرار می‌دهد تا به طور کامل آن‌ها را از دید کاربر پنهان کند.

مینگ چی کو به‌عنوان یکی از تحلیلگران بازار شرکت اپل که اطلاعات پیش بینی شده خود را به سهام داران اپل می‌فروشد ادعا کرده فناوری‌های مربوط به پنهان کردن ناچ از کاربر زمان زیادی برای توسعه نیاز دارد و همین موضوع باعث می‌شود تا شرکت اپل تا دو سال آینده امکان استفاده از آن‌ها را در تلفن‌های هوشمند خود نداشته باشد.

بر این اساس پیش بینی می‌شود که شرکت اپل در سال 2023 میلادی اقدام به استفاده از این ایده برای طراحی تلفن‌های هوشمند خود کند که این موضوع باعث می‌شود تا ظاهر محصولات عرضه شده در این سال به شکلی متفاوت تغییر کند.

گفتنی است که بریدگی بالای نمایشگر که با عنوان ناچ نیز شناخته می‌شود در سال 2017 برای اولین بار توسط شرکت اپل در آیفون X مورد استفاده گرفت. ایده استفاده از این بریدگی به‌سرعت در میان شرکت‌های تولید کننده تلفن‌های هوشمند گسترش یافت و همین موضوع باعث شد تا در مدت زمانی کوتاه بسیاری از تولید کنندگان تلفن‌های هوشمند به استفاده از آن روی بیاورند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420