لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

جذب نیروی فاکس کان برای تولید آیفون ۱۴ آغاز شد

جذب نیروی فاکس کان برای تولید آیفون ۱۴ آغاز شد

کارخانه فاکس کان در شهر شنژن چین فرایند جذب نیرو آماده‌سازی تیم کاری برای آغاز به کار در زمینه تولید انبوه آیفون ۱۴ را آغاز کرده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری South China Morning Post کارخانه فاکس کان به افرادی که برای آغاز فصل کاری جدید زودتر برسر کار بیایند بسته‌های تشویقی در نظر گرفته و اعلام کرده کسانی که در تعطیلات مربوط به سال جدید قمری چینی به سرکار بیایند حقوق بیشتری دریافت خواهند کرد.

کارکنانی که در این بازه زمانی به فاکس کان بیایند ۹۵۰۰ یوان معادل ۱۴۷ دلار پاداش دریافت خواهند کرد. علاوه بر این به صورت ماهانه ۶۸۶۵ یوان برابر با ۱۰۸۰ دلار به عنوان حقوق ماهانه برای آن‌ها در نظر گرفته شده است.

شعبه تایوان کارخانه فاکش کان نیز در همین بازه زمانی ۸۵۰۰ یوان برابر ۱۳۳۸ دلار آمریکا به عنوان پاداش تعجیل در ورود به محل کار در نظر گرفته است.  فرایند کاری کارخانه فاکس کان به صورت فصلی است و در زمان آغاز به کار این کارخانه برای تولید انبوه آیفون‌ها میزان بیشتری نیرو در این شرکت جذب می‌شود.

فاکس کان شنژن، معمولا از بسیاری از مردم درخواست می‌کند تا در فصل کار به این شرکت جذب شوند، اما در برخی از اوقات کمبود نیروی کاری باعث می‌شود تا فاکس کان مجبور شود تا از دولت چین درخواست کند تا در جذب و تکمیل نیروی انسانی کمک کند.

فاکس کان مهم‌ترین تولید کننده آیفون برای شرکت اپل است و از طرف دیگر اپل مهم‌ترین مشتری فاکس کان در میان شرکت‌های فروشنده محصولات الکترونیکی و هوشمند است. بر همین اساس شرکت فاکس کان تلاش می‌کند تا در سفارش اپل را با سرعت و دقت بیشتری آماده تحویل کند تا شرکت اپل در زمان مشخص پس از رونمایی امکان آماده سازی و عرضه این محصولات را در بازار جهانی داشته باشد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420