لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپل آپدیت آی او اس و آیپد او اس 15.2.1 منتشر کرد

اپل آپدیت آی او اس و آیپد او اس 15.2.1 منتشر کرد

اپل به‌تازگی آپدیت کوچک آی او اس و آیپد او اس 15.2.1 را برای کاربران منتشر کرد که یک ماه بعد از عرضه آی او اس و آیپد او اس 15.2 با تغییرات زیاد بوده است.

آپدیت آی او اس و آیپد او اس 15.2.1 را می‌توان در تنظیمات دستگاه‌های واجد شرایط و به طور رایگان از طریق OTA دانلود کرد. دستیابی به نرم افزار جدید از طریق رفتن به Settings > General > Software Update امکان پذیر است.

یادداشت‌های انتشار اپل برای این آپدیت نشان می‌دهد مشکلی که موجب می‌شد تا پیام‌های ارسال شده از طریق لینک آیکلود بارگیری نشود و باگ مربوط به عدم پاسخگویی اپلیکیشن‌های شخص ثالث به ورودی‌ها را برطرف کند.

گفتنی است که این آپدیت برای برطرف کردن یکی از باگ‌های امنیتی در هوم کیت عرضه شده است. تا پیش از این گزارشی منتشر شده بود که نشان می‌داد نام طولانی در دستگاه‌های مبتنی بر هوم کیت باعث عدم کارکرد دستگاه‌های مبتنی بر آی او اس می‌شود و اصطلاحا آن‌ها را به کام مرگ می‌کشاند. کاربرانی که با این مشکل مواجه می‌شدند باید دستگاه را از طریق سرویس آیکلاود به طول کامل حذف می‌کردند و بعد از آن اقدام به ریست آیفون خود می‌کردند.

گفتنی است که کاربرانی که از دستگاه‌های مبتنی بر هوم کیت استفاده نمی‌کنند با دانلود و نصب این نسخه از سیستم عامل آی او اس تغییری از لحاظ کاربری یا امنیتی در این زمینه احساس نخواهند کرد. با این حال کاربران استفاده کننده از دستگا‌ه‌های هوم کیت به دانلود و نصب این به روز رسانی نیاز دارند تا مشکل دستگاه خود را هر چه سریع‌تر حل کنند.

البته این به روز رسانی برخی دیگر از مشکلات مربوط به باز کردن لینک‌های آیکلود را نیز برطرف کرده است و به همین دلیل توصیه می‌شود تا در سریع ترین زمان ممکن این به روز رسانی توسط همه کاربران دریافت شود.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420