لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپل با مصالحه ۳۰ میلیون دلاری، یک دعوای حقوقی را خاتمه داد

اپل با مصالحه ۳۰ میلیون دلاری، یک دعوای حقوقی را خاتمه داد

اپل در ماه نوامبر یک شکایت طولانی مدت را در ارتباط با بررسی کردن کیف کارکنان خود حل و فصل کرد. این شرکت به پرداخت ۳۰ میلیون دلار به کارکنانی که تحت بازرسی‌های کیف، خارج از ساعات کاری بودند متعهد شد.

کارکنان اپل در کالیفرنیا ابتدا در سال ۲۰۱۳ و سپس در ۲۰۱۵ از اپل شکایت کردند و این پرونده به یک دعوای حقوقی دسته‌جمعی تبدیل شد. کارکنان ادعا کردند که اپل آن‌ها را مجبور کرده بود کیف آن‌ها بازرسی شود که بسیار شرم‌آور و تحقرآمیز بوده است، همچنین این بازرسی بعد از شیفت کاری آن‌ها انجام شده که مجبور می‌شدند ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بیشتر بمانند.

اپل گفت که جستجو و بازرسی کیف به این دلیل انجام می‌شود که کارکنان وسایل الکترونیکی به سرقت رفته را بین لوازم شخصی در کیف خود پنهان نکنند. اپل ادعا کرد کارکنانی که نمی‌خواهند تحت این بازرسی قرار بگیرند، می‌توانند به سادگی از آوردن کیف به محل کار خودداری کنند، اما سرانجام در سال ۲۰۲۰ اپل محکوم به پرداخت غرامت به کارکنانی شد که وقت بیشتر برای جستجوی کیفشان صرف کرده بودند.

اپل و وکلای کارکنانی که شکایت کرده بودند در سال گذشته برای کارکنان کالیفرنیا به توافق برای پرداخت وجه‌المصالحه رسیدند و در ماه نوامبر یک قاضی دادگاه آن را تایید کرد.

اپل با پرداخت تقریبا ۳۰ میلیون دلار موافقت کرد و بیش از ۱۴ هزار نفر از کارکنانی که درگیر این پرونده شکایت بودند، بر مبنای شیفت‌های کاریشان دریافت کردند. کارمندان فعلی و سابق اپل، ایمیل‌ها و نامه‌هایی را شامل اطلاعات خاص میزان پراختی از این شرکت دریافت کردند.

جزئیات شکایت حقوقی کارکنان از بازرسی کیف توسط اپل همراه با اسناد موجود برای کارکنان کالیفرنیا درگیر در این موضوع، بین سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۵ در وب‌سایت قانونی این شرکت موجود است.

سیاست بازرسی کیف کارمندان اپل، مدت طولانی است که متوقف شده و از سال ۲۰۱۵ به بعد آن را انجام نداده است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420