لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

پنجمین بتا واچ او اس 8.5 برای توسعه‌دهندگان منتشر شد

پنجمین بتا واچ او اس 8.5 برای توسعه‌دهندگان منتشر شد

اپل به‌تازگی پنجمین بتای آزمایشی واچ او اس 8.5 را برای توسعه‌دهندگان منتشر کرد که یک هفته بعد از انتشار چهارمین بتا بوده است.

برای نصب واچ او اس 8.5، توسعه‌دهندگان باید آن را از مرکز توسعه‌دهنده اپل دانلود کنند. پس از نصب، می توان واچ او اس 8.5 را از اپلیکیشن اختصاصی اپل واچ در ایفون و با رفتن به General > Software update دانلود کرد.

برای آپدیت نرم افزار جدید، اپل واچ باید دارای ۵۰ درصد شارژ و متصل به شارژر باشد و در محدوده آیفون با آی او اس 15.4 قرار بگیرد.

این آپدیت پشتیبانی از ۱۴ کاراکتر ایموجی را معرفی کرد که شامل مورادی مثل صورت آب شده، لب‌گزنده، دست‌های قلبی، حباب‌ها، لوبیا، صورت با دهان مورب، کف دست رو به بالا، تخم مرغ، چرخش، کم شدن باتری، مرجان، لوتوس یا غیره است.

اپل در واچ او اس 8، قابلیت‌های جدید عکس، ارتقا صفحه اصلی، آیدی کارت در والت، حالت فوکوس، Mindfulness و غیره را اضافه کرد. همچنین بهبودهایی در اپلیکیشن والت ارائه شده که شامل پشتیبانی از باند فوق پهن برای کلیدهای دیجیتالی ماشین و کلیدهای دیجیتالی جدید برای باز کردن قفل درب خانه، دفتر کار و اتاق‌های هتل است.

لازم به ذکر است که اپلیکیشن Home یک اصلاح اساسی پیدا کرده که دسترسی به اکسسوری‌ها و فضاهای مورد نیاز هوم‌کیت را آسان کرده است. اپل همچنین دو نوع از تمرینات تائی‌چی و پیلاتس را اضافه کرده که کاربران می‌توانند هنگام اجرای تمرینات، ان‌ها را در نظر بگیرند. برای کاربران اپل فیتنس پلاس، پشتیبانی تصویر در تصویر، گزینه‌های فیلتر و گزینه‌های توقف و از سر گیری تمرین در حال انجام روی دستگاه اضافه شده است.

واچ او اس 8 پشتیبانی از چندین تایمر به طور همزمان و اپلیکیشن‌های بیشتری برای پشتیبانی از نمایشگر همیشه روشن مثل اپلیکیشن Maps، Mindfulness، Now Playing، phone، podcasts، Stowatch، Timers و Voice Memos و غیره را معرفی کرده است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420