لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

تماس‌های اضطراری با اپل واچ جان انسان‌ها را نجات می‌دهد

شرکت اپل در یک ویدیوی تبلیغاتی جدید، تعدادی از تماس‌های واقعی کاربران اپل واچ با فوریت‌های امدادی را منتشر کرده است.

این ویدیو که در کانال رسمی یوتیوب شرکت اپل منتشر شده، صدای ضبط شده افراد مختلف در شرایط اضطراری را پخش می‌کند. که با مرکز فوریت‌های امدادی در آمریکا به ثبت رسیده است. تمامی این تماس‌های تلفنی با استفاده از اپل واچ با مرکز ۹۱۱ در آمریکا انجام شده است و در آن افراد مختلف درخواست کمک کرده‌اند.

در این ویدیو، هیچ تصویری از اپل واج دیده نمی‌شود، اما اپل با استفاده از تکنیکی ویژه نشان داده که ساعت هوشمند اپل واچ تا چه حد می‌تواند در شرایط ضروری برای نجات کاربران مناسب و کارآمد باشد.

در بخش اول این ویدیوی یک دقیقه‌ای یک زن با ۹۱۱ تماس می‌گیرد و پس از اعلام رخداد تصادف، درخواست کمک می‌کند. زن در این تماس تلفنی اعلام می‌کند که اتومبیلش وارد آب شده در حال غرق شدن است و نمی‌تواند از ماشین بیرون برود. در ادامه، مردی با ۹۱۱ تماس می‌گیرد و می‌گوید که در حال قایق‌سواری روی یک «پدل برد» بوده و طوفان او را از قایق به بیرون پرت می‌کند و در حال غرق شدن است. اپراتور نیز از مرد درخواست می‌کند تا تلفن را قطع نکند.

فرد دیگری در این ویدیو می‌گوید که در جایی دور افتاده از مزرعه‌اش است و از فاصله شش متری سقوط کرده و پایش شکسته است. در نهایت فردی اعلام می‌کند که در شرایطی نامساعد قرار دارد و نیاز به کمک اضطراری دارد و در عین حال دسترسی به تلفن همراه ندارد. او اعلام می‌کند که با استفاده از اپل واچ با مرکز فوریت‌های امدادی تماس گرفته است و نیاز به کمک دارد. در پایان این ویدیو، نام افرادی که از طریق اپل واچ با مرکز ۹۱۱ تماس گرفته‌اند همراه با یک متن نشان داده می‌شود:

با کمک اپل واچ جیسون، جیم و آماندا در عرض چند دقیقه نجات پیدا کردند.

اپل با این ویدیوی هوشمندانه قابلیت مهم برقراری تماس از طریق اپل واچ و ضرورت آن را به مخاطبین خود نشان داده و در عین حال قابلیت این ساعت هوشمند برای نجات جان انسان‌ها را به تصویر کشیده است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420