لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

تصاویری از اتاق‌های کنفرانس و ورک‌شاپ‌های WWDC 2022 منتشر شد

تصاویری از اتاق‌های کنفرانس و ورک‌شاپ‌های WWDC 2022 منتشر شد

کمتر از ۱۲ ساعت مانده به برگزاری WWDC 2022 تصاویری از اتاق‌های کنفرانس و ورک‌شاپ‌های این رویداد منتشر شده است. در یکی از اتاق‌های مربوط به ورک‌شاپ‌ها، نام‌ نسخّه‌های پیشین مک او اس دیده‌ می‌شود.

اپل پس از گذشت دو سال برای اولین بار و به صورت محدود اقدام به برگزاری رویداد حضوری کرده است و در WWDC 2022 قرار است با حفظ پروتکل‌های شدید بهداشتی ورک‌شاپ‌های حضوری برای تعدادی خاص از توسعه‌دهندگان منتخب برگزار شود. در این میان برخی از توسعه‌دهندگان که موفق به حضور و شرکت در این رویداد شده‌اند تصاویری از اتاق‌های ورک‌شاپ را منتشر کرده‌اند.

تصاویری از اتاق‌های کنفرانس و ورک‌شاپ‌های WWDC 2022 منتشر شد

این رویداد قرار است در اپل پارک برگزار شود و تصاویری که منتشر شده نیز در مجموعه اپل پارک قرار دارد. اپل تا به امروز اپل پارک را بهترین و پیشرفته‌ترین مکان برای توسعه فناوری‌های نوین معرفی کرده است و به نظر می‌رسد که این اتاق‌ها که اولین بار در حال مشاهده شدن توسط توسعه‌دهندگان است، بهترین امکانات ممکن را در اختیار داشته باشند.

در تصاویری که Paul Hudson منتشر کرده به نظر میرسد که یک اتاق فوق پیشرفته هم سطح یک سالن سینما به نام Big Sur وجود دارد که به توسعه سیستم عامل مک او اس مربوط می‌شود.

علاوه بر این، در تمامی نقاط اپل پارک یکی از اعضای Genius Bar دیده می‌شود که برای هدایت و کمک مراجعه‌کنندگان آماده راهنمایی است.

اپل برای نام‌گذاری اتاق‌ها و حتی صندلی‌های مجموعه خود از نام محصولات نرم افزاری خود استفاده کرده است. اتاقی به نام Big Sur، اتاق El Capitan، اتاق Leopard و اتاق Panther و … در این مجموعه وجود دارد.

تصاویری از اتاق‌های کنفرانس و ورک‌شاپ‌های WWDC 2022 منتشر شد

این تصاویر در حالی منتشر می‌شود که برخی از توسعه‌دهندگانی که در روزهای اخیر ایمیل حضور در رویداد WWDC 2022 را دریافت کرده بودند، مشخص شد که به دلیل محدودیت‌های کرونا قرار نیست در این رویداد شرکت کنند. این توسعه‌دهندگان یک ایمیل جدید دریافت کرده‌اند که در آن اپل توضیح داده که به دلیل محدودیت‌های اعمال شده به خاطر شیوع کرونا، باید در مکان‌های داخلی از ماسک‌های N95 استفاده شود و از پاسخ تست منفی کرونا که از طرف آزمایشگاه‌های مورد قبول سازمان غذا و داروی آمریکا هستند را برای ورود ارائه دهند.

این موضوع باعث شده تا برخی از افرادی که قرار بود در این مراسم شرکت‌کنند، ادعاهای ضدو نقیض در مورد تمایل خود در برگزاری این رویداد را مطرح کنند و در نهایت برخی از آن‌ها نیز اعلام کنند که تمایلی به شرکت در این رویداد ندارند. برخی از توسعه‌دهندگان اپل را بابت این موضوع مقصر نداسته‌اند و اعلام کرد‌ه‌اند که احتمالا محدودیت‌های دولتی باعث این اتفاق شده است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420