لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

‍BOE برای همیشه از تامین‌کنندگان اپل اخراج می‌شود؟

‍BOE برای همیشه از تامین‌کنندگان اپل اخراج می‌شود؟

چند هفته پیش بود که گزارش‌هایی در مورد توقف موفت فرایند همکاری اپل با ‍BOE به دلیل تغییر عمدی و سرخود در طراحی برخی از قطعات نمایشگر منتشر شده بود و حالا ممکن است شرکت اپل تصمیم به حذف کامل و همیشگی این شرکت از لیست تامین‌کنندگان خود بگیرد.

براساس گزارش جدید خبرگزاری The Elec شرکت اپل در حال بررسی حذف کامل ‍BOE از لیست تامین‌کنندگان خود است و ممکن است به زودی این شرکت را به طور کامل از مجموعه تامین کنندگان خود حذف کند. این شرکت تامین کننده قابل توجهی برای شرکت اپل نبوده است و قطعات تولید شده توسط آن نیز از لحاظ کیفیت و کاربری در جایگاه ویژه‌ای قرار نداشته‌اند. با این حال تا به امروز اپل سفارش تولید بیش از ۳۰ میلیون قطعه را به این شرکت داده است.

گزارش‌های ماه گذشته حاکی از آن بود که شرکت اپل همکاری خود با کارخانه چینی BOE را به دلیل اقدام مدیران این شرکت در زمینه تغییر در طراحی قطعات متوقف کرده‌ است. البته این قطع همکاری به صورت موقت بوده است و شرکت اپل تصمیم داشت تا به صورت موقت با این شرکت همکاری خود را متوقف کند.

بر اساس گزارش خبرگزاری The Elec مدیران BOE در اقدامی خودسرانه بخشی از طراحی پنل‌های آیفون ۱۳ را تغییر داده بودند که این موضوع با نارضایتی مدیران شرکت اپل مواجه شده است و در نهایت اپل تصمیم به قطع همکاری دوباره با این شرکت گرفته است. با توجه به این موضوع شرکت چینی BOE از لیست تأمین کننده‌های نمایشگر آیفون حذف شده است و این شرکت برای اپل قطعات مربوطه را تولید نمی‌کند.

در آن زمان هیچ یک از منابع رسمی اپل و BOE این مسئله را تائید نکرده‌اند و اما حالا احتمال زیادی وجود دارد که اپل با تأمین کننده‌های دیگر برای ساخت نمایشگرهای اولد همکاری کرده و به طور کامل BOE را کنار بگزارد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420