لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپل برای بار دیگر به خاطر انحصارطلبی به دادگاه می‌رود

اپل برای بار دیگر به خاطر انحصارطلبی به دادگاه می‌رود

کمیسیون پلتفرم‌های دیجیتال در دولت فدرال آمریکا تصمیم گرفته تا در آینده نزدیک فعالیت‌های شرکت اپل را با دقت بیشتری زیرنظر بگیرد. بر این اساس، کمیسیون یاد شده در تلاش است تا اپل را دوباره به دادگاه بکشاند.

دلیل این کمیسیون محدودیت‌های مربوط به دریافت کمیسیون از اپلیکیشن‌های مختلف است و ممکن است در آینده نزدیک اپل بابت این موضوع بیش از گذشته تحت فشار قرار بگیرد.

روز گذشته سناتور ایالت کلورادو اعلام کرد که کمیسیون پلتفرم‌های دیجیتال علیه فعالیت‌های شرکت اپل در اپ استور اعلام دعوا کرده است و در آینده قوانینی را به ثبت خواهد رساند که به دولت قدرت نفوذ به فروشگاه‌های خصوصی نظیر اپ استور را می‌دهد.

تا پیش از این کمیسیون یاد شده اپل را برای حق تعمیر محصولات تحت فشار قرار داده بود. پس از امضای فرمان آزادسازی حق تعمیر وسایل الکترونیکی مصرفی توسط رئیس جمهور آمریکا، FTC کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده تعهد خود را نسبت به اختصاص هزینه و زمان بیشتر برای مبارزه علیه محدودیت‌های غیر قانونی تعمیر آیفون و دیگر محصولات الکترونیکی اعلام کرده است.

اوایل این ماه جو بایدن رئیس جمهور آمریکا طی تماسی با FTC خواستار اصلاح قوانینی شد که به تولیدکنندگان اجازه می‌داد تا از تعمیر دستگاه‌های الکترونیکی، از جمله آیفون و سایر محصولات اپل توسط مصرف‌کنندگان و مشاغل جلوگیری کنند.

پس از این موضوع  FTC از کاربران خواسته تا با ارائه شکایت‌های خود، اطلاعات لازم برای کمک به اجرای انتخاب گزینه‌های تعمیر را در اختیار این سازمان قرار دهند. همچنین با این روش کمیسیون یاد شده می‌تواند ضمن بررسی دقیق محدودیت‌های تعمیر برای نقض قوانین ضد انحصاری، علیه کسانی که ضمانت‌نامه محصولات مصرفی را نقض کرده‌اند نیز اعلام دعوی کند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420