لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپل اپلیکیشن‌های قدیمی را از اپ استور حذف می‌کند

اپل اپلیکیشن‌های قدیمی را از اپ استور حذف می‌کند

شرکت اپل تصمیم گرفته تا اپلیکیشن‌های قدیمی که امکان دانلود در اپ استور دارند را حذف کند. این شرکت با ارسال ایمیلی به برخی از توسعه دهندگان این موضوع را هشدار داده است.

اپل یک ایمیل را به توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های قدیمی ارسال کرده و اعلام کرده که اگر اپلیکیشن خود را آپدیت نکنند در زمان مشخصی آن‌ها حذف خواهند شد.

این ایمیل ضرب‌الاجلی ۳۰ روزه را برای این توسعه‌دهندگان در نظر گرفته و اعلام کرده که اگر اپلیکیشن‌های مربوطه در زمان تعیین شده آپدیت نشوند دیگر قابل دانلود و نصب نخواهند بود.

بسیاری از اپلیکیشن‌های ارائه شده در اپ استور از زمان عرضه‌های نسخه اولیه اپ استور برای آیفون‌های 3G و آیفون ۴ تا به امروز آپدیت نشده‌اند و بسیاری از کاربران نیز حتی تمایل به نصب و استفاده از آن‌ها را ندارند. این موضوع نشان می‌دهد که شرکت اپل صرفا هزینه دیتاسنتر برای نگه‌داری این اپلیکیشن‌ها را پرداخت می‌کند و بسیاری از توسعه‌دهندگان و حتی کاربران نیز تمایلی به استفاده و آپدیت این اپلیکیشن‌ها را ندارند.

پس از حذف، کاربران دیگر به این اپلیکیشن‌ها دسترسی نخواهند داشت. تا پیش از این نیز اپل از مشتریان درخواست می‌کند تا میزان مبلغی که بتمایل به پرداخت آن رای دریافت یک سرویس اشتراکی دارند را اعلام کنند و در صورتی که کاربران با افزایش قیمت مشخصی موافقت نکنند اشتراک آن‌ها دیگر تمدید نمی‌شود. این در حالی است که اپل تصمیم دارد تا این روند را تغییر دهد و توسعه‌دهندگان با افزایش قیمت سرویس‌های اشتراکی می‌توانند هزینه بیشتری را دریافت کنند و صرفا این رویداد به اطلاع کاربران خواهد رسید.

کاربران تا پایان اشتراک خود دیگر حق کنسل کردن اشتراک سرویس‌ها را ندارند و صرفا پس از پایان اشتراک می‌توانند این کار را انجام دهند.

تا پیش از این شرکت اپل امکانی را ارائه داده بود که از آن طریق وسعه دهندگانی که تمایل به انتشار عمومی اپلیکیشن‌های خود ندارند یا برای این کار هنوز آماده نیستند، می‌توانند از یان قابلیت جدید استفاده کنند و با ثبت درخواست در وب سایت رسمی اپل، اپلیکیشن‌های خود را به صورت اختصاصی توسعه دهند و به صورت انحصاری آن را در اختیار افرادی قرار دهند که تمایل دارند تا آن‌ها اپلیکیشن را اجرا یا تست کنند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420