لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

تاریخ برگزاری WWDC 2022 مشخص شد

تاریخ برگزاری WWDC 2022 مشخص شد

شرکت اپل به تازگی اعلام کرده که کنفرانس WWDC 2022 قرار است در ششم تا دهم ژوئن (۱۶ تا ۲۰ خرداد) برگزار می‌شود.

بر همین اساس شرکت اپل از همین حالا امکان رجیستر کردن و شرکت در این رویداد را آماده کرده است و قرار است به توسعه دهندگان در این رویداد شرکت کنند.

اپل اعلام کرده که کنفرانس جهانی توسعه‌ دهندگان امسال نیز همانند دو سال گذشته به صورت غیرحضوری و دیجیتالی برگزار می‌شود و هیچ رویداد حضوری در جریان این کنفرانس برگزار نخواهد شد. اپل اعلام کرده که توسعه‌دهندگان از همین حالا می‌توانند برای شرکت در جریان این رویداد ثبت نام کنند و در تاریخ تعیین شده اقدام به شرکت در جلسه‌های آموزشی این رویداد کنند.

به طور معمول کنفرانس WWDC هر ساله در چند روز برگزار می‌شود. روز اول این رویداد با یک کی‌نوت عمومی آغاز می‌شود که در جریان آن اپل از محصولات نرم افزاری جدید خود رونمایی می‌کند. پیش بینی می‌شود که در جریان رویداد پیش‌رو شرکت اپل نسخه‌های جدید سیستم عامل خود شامل آی او اس ۱۶، واچ او اس ۹، تی وی او اس ۱۶، مک او اس ۱۳ و آیپد او اس ۱۶ رونمایی کند.

علاوه بر این در روزهای بعدی این رویداد شرکت اپل جلسات آموزشی مختلفی را در زمینه مشخصه‌های این سیستم عامل‌ها و نحوه اجرای اپلیکیشن‌ها در آن‌ها برگزار می‌کند که به صورت غیرعمومی است و تنها توسعه‌دهندگانی که در این رویداد ثبت نام کرده‌اند امکان شرکت در آن‌ها را دارند.

اپل در جریان رویداد اخیر اعلام کرده که WWDC قلب تپنده تمامی رویدادهای اپل است و از آن طریق اپلیکیشن‌های کاربردی که روح اصلی کار با محصولات اپل را شکل می‌دهند، در جریان همین رویداد به سراِاز خواهند رسید. اپل تصمیم دارد تا همچنان رویدادهای خود را به صورت غیر حضوری برگزار کند و هنوز معلوم نیست که این روند تا چه زمانی ادامه پیدا خواهد کرد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420