لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپلیکیشن‌های کلون امنیت اپ استور را به خطر انداخته‌اند

اپلیکیشن‌های کلون امنیت اپ استور را به خطر انداخته‌اند

انتشار اپلیکیشن‌های کلون که ایده و کاربری یک اپلیکیشن کاربردی و مناسب را کپی‌برداری می‌کنند، چیز جدیدی در اپ استور نیست، اما برخی از این اپلیکیشن‌های کپی‌کار امنیت اپ استور را به خطر می‌اندازند و این موضوع دردسرهای بسیار زیادی را برای کاربران و توسعه‌دهندگان ایجاد کرده است.

یک توسعه‌دهنده مستقل به نام کوین آرچر به تازگی مطلبی را در مورد عدم تامین امنیت کاربران از طرف اپل به خاطر انتشار اپلیکیشن‌های کلون شده منتشر کرده است. آرچر توسعه‌دهنده اپلیکیشن‌های احراز هویت است و اعلام کرده که به تازگی یک اپلیکشین کلون شده از آنچه خودش در اپ استور ارائه داده را پیدا کرده است.

اپلیکشن کلون شده که با نامی مشابه در اپ استور منتشر شده، حال توسعه یک شرکت روسی است که کلمه به کلمه نوشته‌های رابط کاربری آن نیز از اپلیکشین آرچر کپی‌برداری شده است.

این اپلیکشن به دلیل حساسیت امنیتی ممکن است دردسرهای زیادی را در پی داشته باشد و مشکلات زیادی را ایجاد کند. همین موضوع باعث شده تا آرچر به صورت مستقیم و از طریق انتشار مطالب به صورت عمومی از اپل بخواهد به صورت جدی‌تری روند توسعه اپلیکیشن‌ها و عرضه آن‌ها در اپ استور را نظارت کند.

او اعلام کرده که نمی‌داند چگونه این اپلیکیشن‌ها فرایند بررسی اپ استور را رد کرده‌اند و در این فروشگاه نرم افزاری آماده عرضه شده‌اند. اپل خود را موظف می‌داند که تمام اپلیکیشن‌های عرضه شده در اپ استور را بررسی کند و امنیت و روند کاربری آن‌ها را مورد بررسی قرار دهد. این در حالی است که اپلیکیشن کلون شده روسی، از همین حالا می‌تواند به اکانت‌های حساس کاربری افراد دسترسی پیدا کند و از آن طریق کاربران را در خطر افشای اطلاعات شخصیشان قرار دهد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420