لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

Preview جدید سافاری تکنولوژی با رفع اشکال و بهبود عملکرد منتشر شد

Preview جدید سافاری تکنولوژی با رفع اشکال و بهبود عملکرد منتشر شد

اپل به‌تازگی آپدیت جدیدی برای پیش نمایش سافاری تکنولوژی را همراه با رفع باگ و بهبود عملکرد منتشر کرد که برخی از مشکلات امنیتی و کاربردی پیشین را برطرف می‌کند.

اپل پیش نمایش سافاری تکنولوژی را برای تست برخی قابلیت‌های مربوط به صفحات وب طراحی کرده که ممکن است در نسخه‌های بعدی سافاری آن‌ها را مورد استفاده قرار دهد.

نسخه 139 پیش نمایش سافاری تکنولوژی شامل رفع باگ و بهبودهای عملکرد برای Web Inspector، CSS، Web Animations، Rendering، SVG، WebAuthn، Web API، JavaScript، Content Security Policy، رسانه، کارکنان خدمات، افزونه‌های وب و غیره می‌شود.

این نسخه پیش نمایش همراه با آپدیت 15.4 در آیفون و ایپد منتشر شد در کنار قابلیت‌های سافاری 15 معرفی شده در مک او اس مانتری است.

آپدیت پیش نمایش سافاری از طریق بخش Software Update در System Preferences برای همه کاربرانی که مرورگر سافاری را دانلود کرده باشند، قابل دسترسی است. یادداشت‌های کامل انتشار برای این آپدیت در وب‌سایت پیش‌نمایش سافاری موجود است.

هدف اپل از ارائه این نسخه از سافاری، جمع کردن بازخوردهای توسعه‌دهندگان و کاربران برای فرایند توسعه مرورگر است. پیش نمایش سافاری می‌تواند همراه با مرورگر سافاری موجود اجرا شود؛ البته باید به یاد داشت که این نسخه برای توسعه‌دهندگان طراحی شده است؛ اما برای دانلود آن نیازی به اکانت توسعه‌دهنده نیست.

اپل در دسامبر گذشته، نسخه 137 پیش نمایش سافاری را با رفع اشکال و بهبود عملکرد منتشر کرد. این نسخه برای کاربران مک یک نسخه آزمایشی بود که بعد از آن مک او اس مانتری یا بیگ سور را نصب کرده‌اند.

در نسخه قبلی که چند ماه پیش منتشر شد، اپل قابلیت‌های جدیدی از جمله تغییر طراحی نوار تب‌ها را ارائه کرد و این تغییرات از طریق نسخه بتای مک او اس مانتری قابل مشاهده بود.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420