لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

فرایند استفاده از تخفیف خرید محصولات اپل برای دانش‌آموزان آسان شد

فرایند استفاده از تخفیف خرید محصولات اپل برای دانش‌آموزان آسان شد

اپل شروط مربوط به استفاده از تخفیف‌های ویژه خود برای خرید محصولاتش را برای دانش‌اموزان، دانشجویان و استادهای دانشگاه آسان‌تر کرده است.

تا پیش از این اپل از آن دسته کاربرانی که از تخفیف‌های آموزشی در ایالات متحده استفاده می‌کنند، درخواست کرده بود تا وضعیت خود را به عنوان معلم، دانش آموز یا اعضای کارکنان مدرسه از طریق سامانه‌ای به نام UNIDAYS تایید کنند؛ این شرط حالا رفع شده است و حالا استفاده از این تخفیف‌های دانش‌آموزی آسان‌تر شده است.

این الزام یک تغییر اساسی به نظر می‌رسید، زیرا اپل تاکنون از مشتریان خود در ایالات متحده چنین درخواستی نکرده بود. اکنون سه روز پس از اضافه شدن این تایید، اپل آن را حذف کرد.

در حال حاضر، آیپدها، مک‌ها و سایر محصولات دارای تخفیف اپل، قابل خریداری از وب‌سایت آموزشی این شرکت در ایالات متحده هستند و اپل هیچگونه تاییدی برای دانش آموز یا معلم بودن مشتر یان درخواست نمی‌کند.

بعد از انتشار و اجرای الزامات UNIDAYS، شکایاتی از برخی کاربران مشاهده شد که نشان می‌داد سایت UNIDAYS برای تایید کارکنان با مشکل مواجه شده است و از مشتریان، آیدی دانش آموزی به عنوان تاییدیه همراه با تاریخ انقضا برای آپلود درخواست می‌کند. همچنین کارکنان از دریافت محصولات تخفیف‌دار منع شده می‌شدند و به همین دلیل اپل این الزام را لغو کرد.

مشخص نیست که اپل بعد از رفع این مشکل، فرایند تایید موسسه را دوباره اجرا کند تا در دسترس دانش آموزان، معلم‌ها و کارکنان مدرسه قرار دهد، اما اکنون هیچ الزام به تاییدی برای خرید با تخفیف وجود ندارد.

اپل مدت طولانی تاییدیه UNIDAYS را در کشورهایی مثل بریتانیا الزام کرده بود، بنابراین جای تعجب نیست که در آینده در ایالات متحده این الزام دوباره ایجاد شود.

اپل همواره برای دانش آموزان، والدین آن‌ها یا کارکنان موسسات آموزشی استفاده از تخفیف دانشجویی را در اختیار آن‌ها گذاشته تا در خرید محصولات این شرکت، بتوانند برای خود پس‌انداز کنند.

این تخفیف‌های شامل مک بوک، مک یا آیپد است و حتی این افراد می‌توانند از فروشگاه آموزشی اپل، تخفیف دانشجویی اپل موزیک را نیز دریافت کنند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420