لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

سخنرانی جانی آیو مدیر سابق بخش طراحی اپل، در رویداد RE:WIRED

سخنرانی جانی آیو مدیر سابق بخش طراحی اپل، در رویداد RE:WIRED

ماهنامه آمریکایی WIRED اعلام کرده که آنا وینتور سر دبیر قدیمی مجله Vogue با جانی آیو مدیر ارشد سابق طراحی اپل درباره آخرین تلاش‌های او، آینده طراحی از نگاه او و موارد بیشتری در رویداد مجازی هفته آینده RE:WIRED مصاحبه خواهد کرد.

مصاحبه آیو با وینتور روز سه شنبه ۹ نوامبر (۱۸ آبان) انجام خواهد شد و ثبت نام برای این کنفرانس به طور رایگان و آنلاین خواهد بود.

متن دعوت‌نامه رویداد از این قرار است:

 جهان ما همواره با چالش‌های بحرانی مواجه است، در حالی که در دهه گذشته شتاب فناری قابل ملاحظه‌ای را آغاز کرده، همچنین طی ۱۸ ماه گذشته یک تغییر زمین‌ساختی یا تکتونیکی اجتماعی در نحوه زندگی، کار و ارتباطات ما آغاز شده است.

خلق راهکارهای پایدار و استراتژیک برای این چالش‌ها، نیازمند اقدام جمعی و نوآوری قهرمانانه است و ما باید طرز فکر خود را با  RE:WIRED تغییر دهیم.

در ماه نوامبر در مجموعه‌ای از گفتگوهای بین متخصصان فناوری و افرادی که به سختی درباره نتایج این فناوری‌ها در جامعه، اقتصاد، پایداری و در نهایت به آینده ما فکر می‌کنند، به ما ملحق شوید.

جانی آیو در سال ۲۰۱۹ با هدف تشکیل یک شرکت طراحی با عنوان LoveFrom به همراه دوست طراح خود به نام مارک نیوسون، اپل را ترک کرد.

اپل گفت که آیو یکی از کلاینت‌های اصلی این شرکت باقی خواهد ماند، اما معلوم نیست که او بعد از ترک این شرکت در طراحی محصولات اپل نقشی داشته باشد. اپل همکاری جانی در طراحی آیمک ۲۴ اینچی عرضه شده در ماه آوریل را تایید کرد، اما به اینکه این کار قبل از ترک اپل بوده یا بعد از آن، اشاره‌ای نکرده است.

گفتنی است LoveFrom با برندهایی مثل  Airbnb و Ferrari به مشارکت و همکاری در طراحی چند ساله به توافق رسیده است.

از دیگر سخنرانان رویداد RE:WIRED می‌توان به جن ایسترلی مدیر  CISA، جان چو بازیگر، کیتی زویی مدیر عامل Evgo، استفان بانسل مدیر عامل Moderna و موارد دیگر اشاره کرد.

 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373