لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

درآمد اپل آرکید از مجموع درآمد سونی، نینتندو، مایکروسافت و اکتیویژن بیشتر است

درآمد اپل آرکید از مجموع درآمد سونی، نینتندو، مایکروسافت و اکتیویژن بیشتر است

اپل از سال ۲۰۱۸ به صورت رسمی وارد صنعت گیم شد و حالا مشخص شده که درآمد اپل آرکید و اپ استور از مجموع درآمد سونی، نینتندو، مایکروسافت و اکتیویژن بیشتر است.

بر اساس گزارش مالی اخیر این شرکت، سود شرکت اپل از صنعت گیم بیشتر از مهم‌ترین بازیگران این حوزه شده است. این در حالی است که شرکت اپل در طول یک سال گذشته با شرکت اپیک گیمز که یکی از مهم‌ترین کمپانی‌های توسعه بازی است افزایش قابل توجهی داشته است.

تحلیلگران وال استریت ژورنال در گزارش اخیر خود اعلام کرده‌اند که سود خالص اپل از فروش بازی‌ها در سال ۲۰۱۹ برابر با ۸.۵ میلیارد دلار بوده است. این میزان از مجموع درآمد کل سونی، نینتندو، مایکروسافت و اکتیویژن بیشتر است.

این گزارش اعلام کرده که شرکت‌های حوزه گیم به طور متوسط ۲ میلیارد دلار به صورت سالانه از فروش بازی‌ها سود می‌برند. در طول یک بازه ۱۲ ماهه بیشتر از دو میلیارد دلار درآمد نداشته‌اند. این در حالی است که اپل بیش از چهار برابر تمامی آن‌ها درآمد داشته است.

اپل اعلام کرده که بیشتر درآمدش از حوزه گیم معمولا به دریافت کمیسیون از بازی‌های ارائه شده در اپ استور بوده است. موسسه سنسور تاور نیز اعلام کرده که شرکت اپل نزدیک به ۱۵.۹ میلیارد دلار از اپ استور به صورت سالانه درآمد دارد که حدود ۶۹ درصد از آن برای بازی‌ها بوده است.

تناقض در این اطلاعات نشان دهنده آن است که شرکت اپل به دلیل برخی از ملاحظات اطلاعات مربوط به فروش بازی‌ها را محدود کرده است. اما اطلاعاتی که در دادگاه علیه اپیک گیمز منتشر شده نشان دهنده آن است که شرکت اپل درآمدی به شدت بیشتر از مهم‌ترین بازیگران صنعت گیم دارد.

این در حالی است که شرکت اپل در حال حاضر تلاش زیادی برای عرضه محصول سخت افزاری اختصاصی در زمینه بازی نکرده است و هنوز کنسول انحصاری شرکت اپل رونمایی نشده است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420