لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

باز طراحی watchOS 10 با تمرکز بر ویجت ها

باز طراحی watchOS 10 با تمرکز بر ویجت ها

محبوب ترین دستگاه پوشیدنی اپل یعنی 10 Apple Watch قرار است در به روز رسانی جدید سیستم عامل watchOS 10 دچار تغییرات شگرفی در زمینه رابط کاربری خود شود، و تغییر در نحوه عملکرد ویجت ها به عنوان بخش بزرگی از این تغییرات محسوب می شود.
ویجت ها بخش های از اطلاعات مرتبط با شما هستند که از طریق آن ها به داده های مدنظر خود می توانید برسید، به عنوان مثال وضعیت آب و هوا، فعالیت بدنی، قرار ملاقات ها و غیره به شکلی ساده و خلاصه از طریق ویجت برای کاربر به نمایش در می آید.
گزارش ها و حدس گمان ها در سیستم عامل جدید Apple Watch حاکی از این است که پشتیبانی از ویجت ها به عنوان بخش مرکزی رابط کاربری در نظر گرفته شده و ویجت ها از طریق تمامی صفحات اپل واچ در دسترس خواهند بو و از این طریق دسترسی سریع به انواع اطلاعات را برای کاربر ممکن می سازد، همچنین می توان گفت که این تغییرات بسیار شبیه به iOS 14 برای دسترسی به ویجت ها در محصولات iPhone است.
همچنین اپل تغییراتی روی عملکرد دکمه های واچ را نیز در دستور کار خود قرار داده و به احتمال زیاد این تغییرات در سیستم عامل watchOS 10 قابل مشاهده هست، به عنوان مثال می توان دسترسی به انواع ویجت ها تنها با یک اشاره به دکمه Digital Crown اپل واچ برای کاربر ممکن گردد.
بیشتر این تغییرات به دلیل تجربه برنامه محوری است که کاربران اپل واچ با آن عادت کرده اند و از این رو اپل ممکن است رابط کاربری جدیدی را ایجاد و در watchOS 10 عرضه کند، از طرف دیگر بسیاری از ویژگی ها و قابلیت های عملکردی که به سیستم عامل جدید اپل واچ افزوده خواهد شد در راستا و هماهنگ با iOS 17 است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420