لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

مسدود شدن اپل ایدی | چگونه از غیر فعال شدن اپل آیدی خود جلوگیری کنیم؟

مسدود شدن اپل ایدی | چگونه از غیر فعال شدن اپل آیدی خود جلوگیری کنیم؟

مسدود شدن اپل آیدی از آن دسته مشکلاتی است که بسیاری از کاربران با آن مواجه می‌شوند. این مسئله لزوماً یک دلیل مشخص ندارد و متواند به دلایل مختلف باشد. به طور کل مسدود شدن اپل ایدی به‌منزله آن است که اپل فعالیتی غیرمعمول را در حساب کاربری شما شناسایی کرده است و به همین دلیل حساب کاربری شما را به صورت مشخص مسدود کرده است.

دیسیبل شدن اپل ایدی

دیسیبل شدن اپل آیدی ریشه‌های مختلف دارد. که باعث می‌شود تا شما نتوانید از حساب کاربری خود استفاده کنید. اپل از شما می‌خواهد تا از طریق روش‌های تعیین شده، هویت خود را شناسایی کرده و سپس اقدام به تغییر پسورد اپل ایدی خود کنید. پس از انجام این کار، اپل حساب کاربری اپل ایدی شما را باز خواهد کرد و می‌توانید از آن همانند گذشته استفاده کنید.

مشکل disable اپل ایدی | مسدود کردن اپل ایدی

در صورت غیرفعال شدن اپل ایدی دستگاه متصل به آن به طور مکرر از شما درخواست می‌کند تا اطلاعات مربوط به اپل ایدی خود را وارد کرده و اقدام به ریست کردن پسورد کنید. برای رفع این مشکل باید از روشی که در ادامه این مطلب میاید استفاده کنید. به یاد داشته باشید که برای انجام این کار نیاز به ایمیل نجات به همراه پسورد و پاسخ سؤالات امنیتی دارید.

بلاک شدن apple id | بسته شدن اپل ایدی

یکی از علت‌های غیرفعال شدن اپل آیدی بلاک کردن برخی از آی‌پی‌ها و فعالیت‌ها از طرف شرکت اپل است. برای مقال اگر از نرم افزارهای تغییر دهنده‌ای پی که به صورت غیرمجاز فعالیت می‌کنند استفاده کنید و یا آی پی شما به یک باره چندین بار در روز تغییر کند، اپل حساب کاربری شما را بلاک می‌کند. از کار افتادن اپل آیدی در صورت از کار افتادن اپل آیدی دیگر امکان استفاده از آیفون یا آیپد را ندارید. اپل به طرز آزار دهنده‌ای از شما به صورت مکرر درخواست می‌کند تا اطلاعات مربوط به حساب کاربری خود را ارائه دهید و در عین حال امکان نصب نرم افزار جدید را نخواهید داشت.

انلاک کردن اپل ایدی | ریست کردن اپل ایدی

نحوه آنلاک کردن اپل آیدی مسدود شده بسیار آسان است. شما می‌توانید از روش‌های مختلفی برای بازیابی رمز عبور اپل ایدی و فعال سازی آن استفاده کنید. برای انجام این کار، باید سؤالات امنیتی، تاریخ تولد و ایمیل نجات را داشته باشید در غیر این صورت انلاک کردن اپل ایدی غیرممکن خواهد بود. برای انلاک کردن اپل ایدی کافی است به وب سایت مدیریت حساب اپل آیدی به آدرس Appleid.apple.com مراجعه کرده و اطلاعات اپل آیدی خود را وارد کنید. پس از وارد کردن اطلاعات اپل از شما می‌خواهد تا هویت خود را احراز کنید. در این بخش اطلاعاتی نظیر تاریخ تولید به میلادی و پاسخ سؤالات امنیتی را ارائه می‌دهد و سپس اپل یک ایمیل حاوی امکان تغییر پسورد را برای شما ارسال می‌کند که در نهایت با تغییر پسورد می‌توانید از اپل آیدی خود برای بار دیگر استفاده کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید از این روش در آیفون نیز استفاده کنید. به این صورت که در صورتی که اپل آیدی شما غیرفعال شده باشد آیفون یا آیپد به صورت مکرر از شما رمز اپل ایدی را درخواست می‌کند. شما می‌توانید با وارد کردن رمز اپل آیدی، به بخش مربوط به ریست کردن اپل آیدی خود مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات احراز هویت و دریافت ایمیل مربوط به تغییر پسورد برای بار دیگر از اپل ایدی خود استفاده کنید.

خرید امن و مطمئن اپل ایدی

خواننده گرامی در صورت نیاز به خرید اپل آیدی و همچنین آموزش استفاده از آن می توانید ازطریق لینک زیر محصول خود را با پایینترین قیمت در بازار تهیه نمایید.

خرید اپل آیدی

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت