لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

دانلود بازی Ayo برای آیفون، آیپاد و آیپد

دانلود بازی Ayo برای آیفون، آیپاد و آیپد

توضیحات اپلیکیشن :

Ayo داستانی زیبا و هیجان انگیز است که در صحرای بزرگ آفریقا اتفاق میافتد. دختری جوان که برای پیدا کردن آب و آوردن آن برای خانواده‌اش به سفری طولانی می‌رود و با دوستان و دشمنانی مختلف مواجه می‌شود.

در نگاه اول می‌توان درک کرد که این بازی با یک پیام مهم همراه شده است. شما در این بازی با کمبود آب، گرمایش زمین و مسائل زیست محیطی دیگر مواجه می‌شوید. در این بازی با شخصیتی آشنا می‌شوید که هر روز برای 40 پوند آب را روی دوشش بگذارد و مسافتی طولانی را تا خانه حمل کند.

طراحی بازی به طوری هوشمندانه پیام اخلاقی خود را در این بازی جای داده است. بازی به جای اینکه به طور کامل به داستان بپردازد، بیشتر تمرکز خود را روی درگیر کردن شما گذاشته است.

ترکیب سبک ماجراجویانه و پلتفرمی باعث شده تا این بازی به یکی از بهترین محصولات نرم افزاری ارائه شده در اپ استور بدل شود. علاوه بر این، گرافیک مناسب و دقت به جزئیات مختلف باعث می‌شود تا افراد بیشتر از همیشه با این بازی ارتباط برقرار کنند.

دنیای طراحی شده در بازی به صورت دینامیک در شب و روز تغییر می‌کند. علاوه بر این، شما باید از هوش خود استفاده کنید و معماهای بر سر راحتان را حل کنید. به طور کل Ayo یک بازی فکر، پازلی و پلتفرمی به حساب میاید که علاوه بر سرگرم کردن و ارائه پیام‌های زیست محیطی، می‌تواند هوش شما را در حل پازل‌های گوناگون محک بزند.

در روند بازی با معبرهایی مختلف مواجه می‌شوید و برخی اوقات باید سینه خیز بروید و یا در برخی جاها از کوه‌ها بالا بروید تا بتوانید به مقصد خود برسید. این بازی با قیمت 2.99 دلار در اپ استور موجود شده است و می‌توانید آن را در دستگاه هوشمند خود دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

امکانات و قابلیت‌های نسخه جدید: 

  1. رفع باگ‌های جزئی

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت