لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

باگ جدید آیکلود در کامپیوترهای مک کاربران را سردرگم کرده است

باگ جدید آیکلود در کامپیوترهای مک کاربران را سردرگم کرده است

وجود یک باگ در بخش تایید پیمان‌نامه شرایط استفاده از آیکلود برای کامپیوترهای مک بسیاری از کاربران را برای چند هفته سردرگم کرده است.

کاربران زیادی اعلام کرده‌اند که پیمان‌نامه جدید مربوط به شرایط استفاده از ایکلود بارها و بارها از آن‌ها تایید می‌گیرد و پس از هر بار تایید همچنان صفحه مربوط به شرایط استفاده به آن‌ها نشان داده می‌شود. کاربران در حال حاضر هیچ راهی به غیر از تایید شرایط فعلی و زدن دکمه Agree به صورت مداوم ندارند.

بسیاری از سرویس‌های اپل به صورت معمول پیمان‌نامه مربوط به شرایط استفاده یا همان Terms & Condition را در زمان اولین استفاده به کاربران نشان ‌می‌دهند و کاربران برای دسترسی به این سرویس‌ها موظف هستند تا آن‌ها را تایید کنند. در صورتی که شرایط استفاده تغییر کند، اپل می‌تواند به کاربران شرایط استفاده جدید را نیز نشان دهد و کاربران موظف به تایید مجدد آن خواهند بود.

در این میان شرکت اپل شرایط استفاده از سرویس آیکلود را به تازگی تغییر داده است که پس از این رویداد همچنان کاربران مورد اجرای بازی‌های جدید سردرگم هستند و نمی‌توانند به صورت بهینه از این سرویس در کامپیوترهای خود استفاده کنند. مشکل یاد شده باعث می‌شود تا کابران برای چندین بار این شرایط را تایید کنند و برای بار دیگر نیز آن را مشاهده کنند.

این مشکل در میان کاربران به صورت عمومی شایع شده است و ربطی به پردازنده اینتل یا M1 تعبیه شده در آن‌ها ندارد. همچنین این موضوع به نسخه‌ای خاص از سیستم عامل مک او اس نیز ربطی ندارد و بسیاری از کاربران با آن درگیر شده‌اند که سیستم‌عامل‌ با ورژن مختلف را در کامپیوترهای خود اجرا می‌کنند. این چالش در حال حاضر برطرف نشده است و معلوم نیست ریشه این مشکل از کجا است. با این حال پیش بینی می‌شود کهت شرکت اپل به زودی این مشکل را برطرف کند و کاربران بتوانند برای بار دیگر به صورت بهینه و عادی از این سرویس در کامپیوترهای خود استفاده کنند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420