لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

برخی مدل‌های مک بوک پرو ۱۶ اینچ با شارژ مگ سیف ۳ مشکل دارند

برخی مدل‌های مک بوک پرو ۱۶ اینچ با شارژ مگ سیف ۳ مشکل دارند

تعدادی از کاربران مک بوک پرو ۱۶ اینچ جدید شرکت اپل اعلام کرده‌اند که با شارژ دستگاه‌هایشان از طریق مگ سیف ۳ مشکل دارند. این دست از کاربران اعلام کرده‌اند زمانی که مک بوک را خاموش می‌کنند و می‌بندند، فرایند شارژ باتری از طریق آداپتور متصل به مگ سیف متوقف می‌شود.

گزارش‌های مربوط به این مشکل در Reddit منتشر شده است و کاربران مختلفی تایید کرده‌اند که با این مشکل مواجه شده‌اند. این مشکل مشخصا باعث می‌شود تا مدار اتصال مگ‌سیف قطع شود، چرا که در زمان خاموش بودن یا بسته بودن مک بوک، چراغ کانکتور مگ سیف ۳ هم به رنگ کهربایی تغییر پیدا می‌کند و دیگر رنگ سبز را نشان نمی دهد.

برخی از کاربران با بخش پشتیبانی رسمی شرکت اپل نیز تماس گرفته‌اند و این موضوع را گزارش کرده‌اند، با این حال راهکارهای ارائه شده توسط اپل به طور صد درصد این مشکل را برطرف نکرده است و همچنان برخی از کاربران با این مشکل مواجه هستند. کارکنان Genius Bar اپل استورهای رسمی به یکی از مراجعینی که با مشکلی مشابه مواجه شده اعلام کرده‌اند که تغییر یا تعویض آداپتور راه حلی برای این موضوع به حساب نمی‌آید و مشکل اصلی از عملکرد نادرست فریم ویر است. این موضوع مشخصا باعث می‌شود تا فقط شرکت اپل با ارائه آپدیت‌های جدید امکان برطرف کردن این مشکلات را داشته باشد. البته اپل استورهای رسمی اعلام کرده‌اند که در برخی از موارد نیز اقدام به تعویض دستگاه برای مشتری کرده‌اند و یک دستگاه جدید را به کاربران دارای این مشکل تحویل داده‌اند.

گفتنی است که این مشکل در تمامی مک بوک‌های ۱۶ اینچی ایجاد نشده است و تنها برخی از مدل‌ها این مشکل را دارد. تعداد زیادی از کاربران تایید کرده‌اند که این مشکل در مک بوک پروی جدید ۱۶ اینچی آن‌ها ایجاد نشده است و بدون وجود چالشی خاص از مک بوک خود استفاده می‌کنند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت