لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

استهلاک گلکسی اس ۲۲ سه برابر بیشتر از آیفون ۱۳ است

استهلاک گلکسی اس ۲۲ سه برابر بیشتر از آیفون ۱۳ است

بر اساس گزارش‌ منتشر شده توسط وب سایت SellCell استهلاک گلکسی اس ۲۲ سامسونگ بسیار بیشتر از آیفون است. پرچمدار سامسونگ دو ماه پس از استفاده مستهلک می‌شود.

سامسونگ در فوریه سال جاری میلادی و تقریبا پنج ماه پس از آیفون ۱۳ اقدام به رونمایی از پرچمدار خود با عنوان گلکسی اس ۲۲ کرد. تنها دو ماه پس از عرضه این تلفن هوشمند توسط شرکت کره‌ای سامسونگ ۴۶.۸ درصد از ارزش آن کاهش پیدا کرده است.

گوگل پیکسل ۶ نیز هم دست کمی از سامسونگ ندارد و ۴۱.۵ درصد از ارزش خود را در طول دو ماه پس از عرضه به بازار از دست داده است.

این در حالی است که آیفون ۱۳ ارزش خود را حفظ کرده و تنها ۱۶.۸ درصد از ارزش آن نسبت به تلفن‌های هوشمند دیگر کم شده است. این در حالی است که شرکت اپل از همه‌ی شرکت‌های یاد شده زودتر تلفن‌ پرچمدار خود را رونمایی کرده است و قدمت آیفون ۱۳ بیشتر از پیکسل ۶ و گلکسی اس ۲۲ سامسونگ است.

Sellcell دو ماه پس از عرضه آیفون ۱۳ نیز اعلام کرده بود ارزش این مدل آیفون به طور بی‌سابقه‌ای حفظ شده است.  تحقیقات SellCell، بر مبنای جمع‌آوری اطلاعات حاصل از ۴۵ فروشگاه به دست آمده که نشان می‌دهد آیفون ۱۳ در میان سایر مدل‌های آیفون، در دو ماه اول بعد از عرضه، بیشترین ارزش را برای خود حفظ کرده است.

به طور کلی میانگین استهلاک ارزش آیفون ۱۳ تا دو ماه بعد از عرضه، ۲۵/۵ درصد بوده است؛ در حالی که در همین بازه زمانی، آیفون ۱۱ تا ۴۴/۶ درصد و آیفون ۱۲ تا ۴۱ درصد کاهش ارزش داشته است.

میانگین کاهش ارزش آیفون ۱۳ در ماه اول بعد از عرضه تا ۶ درصد بوده که تا انتهای ماه اول به ۲۴/۹ درصد و تا انتهای ماه دوم به ۲۵/۵ درصد رسیده است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420